Apie mane

„Mes mokom tik savo gyvenimu“ – įstrigo sakinys iš knygos „Kursas apie stebuklus“.

Mano gyvenimo patirtis tokia – aš esu mokinė šiam pasauly. Atėjau, kad išmokčiau savo pamokas, patirčiau kažką naujo, kitko, nepatirto. Ne šiaip teoriškai žinočiau, o iš tiesų savo kūnu ir fiziniais pojūčiais šioje labai fizinėje Visatoje patirčiau.

Gyvenimas mane moko paleisti kontrolę ir bandymą įsivaizduoti, kad viskas turi būti taip kaip AŠ noriu, ir atsiduoti aukštesniam vedimui. Dažnai tai būna sunku ir skausminga. Bet po to visada atsiveria kažkoks naujas sluoksnis gerumo ir palaikymo. Tarsi tas pasidavimas (kai nebežinau ko imtis) buvo būtinas, kad kažkoks naujas suvokimas galėtų iškilti. Lyg dar vienas jau padžiūvęs svogūno sluoksnis nusilupo, kad iš po jo pasirodytų kažkas naujo, šviežio, stipresnio, skanesnio. Na, o lupant svogūną dažnai trykšta ašaros, kas irgi visai tinka šiai metaforai 🙂

Dalinuosi savo istorijomis ir tuo, kas man labiausiai padeda:

Traukos dėsnis

Tapingas

Angelai.

Traukos dėsnis padrąsina mane ir padeda tiesiog svajoti apie tai, ko norėčiau, kaip norėčiau kad būtų, kaip būtų puiku, jei…

Tapingas padeda paleisti pasipriešinimą, netikėjimą, baimę, nevertumą ir daug kitų rankinių stabdžių su kuriais užtrauktais mes bandom judėti savo svajonių link.

Na ir Angelai… Jie šiaip nuostabūs 🙂 Jie įkūnija palaikančią Visatos energiją, simbolizuoja saugumą ir pagalbą bet kurią akimirką.

Dar labai myliu gyvūnus, gamtą ir mūsų Žemę.

Esu didelė intravertė, todėl pabuvusi su žmonėmis einu pasikrauti ramybės ir stiprybės gamtoje.

Kaip pradėti bendrauti su manim? Gauk mano naujienas tiesiai į savo el.paštą! Ketvirtadienio citatos apie Traukos dėsnį, penktadieniais video naujienos, pirmadieniais Angelų palaikymo žinutės naujai savaitei. Visa tai padės tau prisiminti, kad pasaulis Tave myli!

Bendraukim!
Su meile,
Justina

Kontaktai:

Justina Vasilevičiūtė

Individualios veiklos pažymos Nr. 436468

Adresas Sietyno g. 23-131, Vilnius

Justina@justinavasileviciute.lt

+370 659 95201

Tavo gyvenimas. Tavo taisyklės!

Privatumo politika