Daugiau gausos su tapingu (Emocinės laisvės technika)

5 priežastys, kodėl daugiau pinigų vis dar neatėjo.

Mini kursas – 5 mini seminarai su Emocinės laisvės technika (tapingu)

Jei prašai daugiau pinigų, bet jie iki šiol neatėjo, už to slypi neigiama emocija!

Mes dažnai būnam taip atsijungę nuo savo jausmų, kad nenorim jų matyti, pripažinti, ir kartais atrodo, kad jų ten net nėra.

Bet galėčiau lažintis, kad po tuo ryžtingu bandymu pasakyti sau, kad „man viskas gerai, jokių neigiamų emocijų nejaučiu“ slypi visas sūkurys emocijų, kurios ir neleidžia tau turėti to, ko nori.

O tapingas yra labai efektyvus būdas emocijoms paleisti!

Švelniai, po truputį, palaipsniui.

Tapingo poveikis yra palaipsnis ir kartais atrodo net nepastebimas. Bet atsigręžus atgal kaskart nustembu, kiek daug dalykų ši technika man padėjo paversti tikrove. Tokių kaip:

 • Perėjau dirbti į savo tapingo ir angelų veiklą pilnu etatu
 • Išleidau knygą „Palaikanti Visatos energija“ ir kortas „Pokalbiai su Angelais“
 • Sugrąžinau visas skolas (išskyrus namo paskolą) (skolų niekaip negalėjau atsikratyti nuo pat 2005 m.!)
 • Pradėjau gauti pajamas iš youtube už tai, kad žiūrit mano video (ačiū!)
 • Pajamos iš mano veiklos nuolat auga jau penktus metus iš eilės

O svarbiausia, kasdien vis labiau mokausi priimti save ir patikėti, kad iš tiesų esu verta visų savo svajonių.

Visos problemos ir jų sprendimas slypėjo po neigiama emocija. Po gėda, kalte, baime, kurias buvau taip įpratusi jausti, kad net nebepastebėdavau to.

Kaip pinigų trūkumas banko sąskaitoje susijęs su emocijomis?

Jei jaučiu gėdą, jaučiuosi bloga, neverta, nepakankama – gausa, pinigai, ir visas kitas gėris negali pas mane ateiti, nes aš siunčiu pasąmonės žinutę, kad esu bloga, ir ji yra kelis tūkstančius kartų stipresnė negu mintys, kurias galvoju.

Jei jaučiu baimę, kad nesaugu man turėti tai, ko noriu, savo baime atstumiu pinigus, kurie nori pas mane ateiti.

Žinau, tai gali skambėti šiek tiek keistai – juk tikrai dažnai norim daugiau pinigų, daugiau gausos, daugiau laisvės, daugiau priėmimo. Atrodo, norim iš visos širdies.

Bet jei norim ir tai vis dar neatėjo – reiškia, po tuo slypi neigiama emocija, kuri stabdo.

Todėl sukūriau programą

Daugiau Gausos su tapingu

5 priežastys, kodėl daugiau pinigų vis dar neatėjo.

5 Emocinės laisvės technikos įrašai toms priežastims paleisti

5 mini seminarai dažniausiems blokams gausai paleisti:

 1. PRAEITIS: Per daug visko blogo jau buvo, tai neįmanoma. Paleidžiam praeitį, prisiminimus apie pinigus, finansinę traumą
 2. SKOLOS: Mano skolos varo mane į neviltį, tai niekada nesibaigia. Energetinė skolų prigimtis, kaip skola laiko tave užstrigusią, ir ką su tuo daryti, po galais
 3. PASIPRIEŠINIMAS: Kodėl dalis manęs nenori būti turtinga? Žinau, žinau, ši dalis visada sukelia daug klausimų. Bet galiu lažintis, kad čia slypi vieni didžiausių atsakymų, kodėl tai ko TU nori dar neatėjo
 4. TIKSLAI: Chaosas galvoje tikslų tema. Kad galėtum turėti tai, ko nori, visų pirma turi įvardinti, kad to nori. Po to leisti, kad tai išsipildytų. Bet tai ne visada taip paprasta. Patyrinėsim kaip paleisti baimę susijusią su tikslais.
 5. NEVERTUMAS: Norėčiau,bet… nesijaučiu iš tiesų verta. Kas aš tokia, kad turėčiau tai, ko noriu? Uf, dar viena didelė tema, kurią skubiai reikia spręsti! Atsiveriam ir priimam – bet ne tik žodžiais, o ir visa savo energija ir širdimi.

Ko gali tikėtis iš šios programos?

Programa trunka 12 dienų, vis po naują seminaro įrašą gauni kas tris dienas, kol atkeliauja visi penki. Vieno įrašo trukmė ~30 min. Įrašai lieka prieinami neribotą laiką – galėsi eiti ir kartoti savo tempu

Nesakau, kad per tas dvi savaites pasileis visos kliūtys ir pradės į tavo gyvenimą plaukti milijonai. Tačiau tikrai galiu pažadėti, kad jei kasdien tapinsi, pradėsi jaustis kitaip, o kai jautiesi geriau, pritrauki geresnius dalykus!

Taip pat gali tikėtis:

 • Didesnio lengvumo galvodama apie savo finansinę situaciją
 • Didesnio pasitikėjimo savimi – aš galiu!
 • Didesnio pasitikėjimo visata – aš esu palaikoma!
 • O svarbiausia – didesnio savęs priėmimo ir tikėjimo, kad AŠ ESU VERTA.

Leisk sau tai turėti – jau nuo šiandien!

Ilgai galvojau apie šios programos kainą – nes kiekvienas atskiras seminaras yra vertas gerokai daugiau nei programos kaina. Bet norėjau padaryti programą prieinamą kuo didesniam skaičiui žmonių, todėl, jei iki šiol skaitai šį tekstą, tikiuosi priimsi sprendimą pradėti gerinti savo būseną ir finansinę situaciją jau dabar.

Pradėti gali jau šiandien!

Įrašai lieka prieinami neribotą laiką – galėsi eiti ir kartoti savo tempu

Su meile,

Justina

Gausa nori pas Tave ateiti! Garantuoju.

Dalyvių atsiliepimai:

Eglė:

Džiaugiuosi, kad sudalyvavau šiame iššukyje. Kaip užsibrėžiau taip ir dariau, po 2 tapinimus kasdien (na vieną dieną 1), planuoju tęsti. Pojūčių ir visko iškilo daug, buvo įdomu stebėti save. Nors ir tą patį įrašą klausant emocijos būdavo skirtingos, žinoma nuo dienos priklausė. Tapinimas apie tikslus atrodė va, šitas tai tikrai ne man, bet ok, gi programa… Pasirodė dar ir kaip man. Nekeliu, nemoku, ignoruoju, nedrįstu, nekenčiu, bijau tikslų… vat toks va bukietas iškilo- visiška staigmena man ir suprantu, kad dar oho kiek turiu ką veikt.

Daugiau mažiau temos visos labai taiklios ir aktualios buvo. Pasipriešinimas, tikslai ir nevertumas, šiuos naudoju dažniausiai.

Dėkui už patirtis ir įrankius. Gausa mūsų, mano prigimtinė teisė. Tebūnie.

Daiva:

Apie kaltę ir gėdą pradžioje buvo 8, po tapingo liko 6. Kai tapinom pradžioje kilo noras verkti, bet įpusėjus viskas pradėjo rimti ir toks vidinis žinojimas atėjo, kad aš esu pakankama.

Eglė:

Mano pirmoji reakcija antros dalies tema – na, tai ne man, skolų aš neturiu. Bet turiu visokių kitokių skolų sau ir nepakankamumų sau, taigi nuoširdžiai imuosi praktikų. Mano trigeriai tai – aš nepakankamai uždirbu, mano indėlis į šeimos biudžetą yra niekingas, aš nesugebu būti naudinga, esu negabi, netalentinga, nes nesugebu uždirbti pakankamai (pakankamumo sumos kinta),  praktiškai aš šeimoje ta, kuri generuoja sąnaudas, o ne pajamas. Blyn, kai rašiau, net ašaros pabiro ir gumulas gerklėje pastrigo, tai kur kas stipriau nei aš galvojau…. Taigi tęsiant mintį – tai aš net neturiu teisės kažko norėti, kol negausiu/neuždirbsiu pajamų.  O paskui atsivijo mintis apie skolas, realias mūsų šeimos skolas, kurių turim, bet jos ale „ne mano“. Kadangi sprendimus finansiniais klausimais, stambesnių sumų klausimais – pirkti/nepirkti, važiuoti į kelionę/nevažiuoti, imti paskolą/neimti – visus šiuos klausimus sprendžia vyras. Ir vėlgi tas pats nevertumas kaip ir pirmoje dalyje. Va tokie va gėriai iškilo. Stipru. Dėkoju

Edita:

Iki šio įrašo, maniau, kad nejaučiu gėdos jokios. Bet tapindama suvokiau, kad jaučiu gėdą, jog nesu pakankama, nesu pakankamai kūrybinga, darbšti, aktyvi ar žingeidi. Pagavau mintį, jog visad buvo slapta gėda, kad esu neturtinga, neturiu pakankamai pinigų. Nustebau pati, kai tai iškilo. Tapinant šį įrašą, ašarojo akys, kilo žiovulys. Visad tapinant krečia šiurpuliukas. Ačiū už šį įrašą ir seminarą.

Eglė:

Aiškus suvokimas kaip dalinu save į šita ok, šita ne ok, šita tai aš na ta faina, man tink/patink ją imu, šitokia tai jau ne ne, ji kažkokia ne tokia, nejamu, ignoruoju…  Vat taip suskaidžius esu save po gabaliukus. Labai aiškiai pajutau kaip dalies savęs nepriimu ir tas kainuoja daug pastangų, energijos ir galimai sveikatos. Matau kur link turiu eiti ir tai jau džiugina. Dėkoju 

Jūratė:

Smagu tapinti kartu ir mokytis pastebėti užsigulėjusius panašius įsitikinimus iš praeities gausos tema. Kiek jaudina jausmas, kad  atpažįstu  tavo ir mano tėvų požiūrių, išgyvenimų  bei įsitikinimų panašumus. Mažas skirtumas per vieną „kartą“ , kad aš pati  esu  mokytoja :).. Gera pažinti tave ir pakeliauti kartu dabartyje. Ačiū ir sėkmės tau.

Eglė:

Vakar netikėtai parašė viena mergina, iš tikro mažai pažįstama, kuriai daugiau kaip prieš 2 metus skolinau pinigų, trumpam, bet kaip jau kartais atsitinka ….  prapuolė mergina…. , o vakar vualia , ji parašė, kad atsiprašo ir dėkinga man. Apsidžiaugiau, kad parašė, nes tikrai uždėjus gražių žodelių buvau ne vieną. Ji net neužsiminė, kad sumą pervedė, aš tik po pusdienio pamačiau… dėkingumas begalinis. Žodžiu, kažkodėl galvoju, kad padėjo tapinimas ir „daugiau gausos su tapinimu“,

Edita:

Labai nustebau klausydama tikslų dalies….atrodė, kad tai nieko bendro su manimi. Bet vos pradėjus klausyt tarsi kas akis ir ausis atvėrė, 100%man,kilo prisiminimai ir patirtys, suvokimas, kad tai yra, tik nepastebėdavau. Taip dar ir šiandien bijau kelti sau tikslus, nes dažnai jų nepasiekdavau, nedaeidavau iki galo, neužbaigdavau. O tapinant stipriai vibravo ši tema, kūnu bėgo šiurpas, kilo žiovulys ir pojūtis, kad plečiuos..dar išniro žinojimas, jog visgi turėjau tikslų ir daug jų ivykdžiau, nors taip nemaniau. Ačiū labai, tai taip veiksminga.

Tapingas didesnei gausai – įsigyk čia.

Su meile

Justina

Gausa nori pas tave ateiti! Garantuoju.

1 komentaras apie “Daugiau gausos su tapingu (Emocinės laisvės technika)

 1. Atgalinis pranešimas: Žaibiškas išpardavimas: Daugiau gausos su tapingu! | Justina Vasilevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *