Daugiau laisvės, džiaugsmo, entuziazmo – žaibiškas išpardavimas!

Daugiau laisvės, džiaugsmo, ir entuziazmo!

Tarp mūsų ir mūsų svajonių išsipildymo stūkso kalnas mūsų pačių pasipriešinimo. Tai mūsų baimės, nepasitikėjimas savim, nesaugumas, nevertumas…
Bet nebūtinai taip turi būti – mes galim paleisti tą vidinį pasipriešinimą ir kasdien judėti savo svajonių link – su daugiau laisvės, džiaugsmo ir entuziazmo!

Tam nereiks daug laiko – kelios minutės per dieną, nuosekliai naudojant praktikas, kurias mokysimės šios programos metu, padės tau pasijusti geriau čia ir dabar, o kuo geriau jaučiamės, tuo geresnius dalykus pritraukiam!

Prikeliu naujam gyvenimui savo programą, kurią kūriau dar 2018 metais. Perklausiau visus įrašus naujom akim, ir supratau, kad vis dar pasirašau po kiekvienu savo žodžiu! Tai laiko patikrintos praktikos, kuriomis dalinuosi, o kadangi programa jau įrašyta, galiu pasiūlyti už kosmiškai mažą kainą!

Taigi, kur aš kviečiu:

4 savaičių kelionė, kuri prasideda iškart, kai tik prisijungi:
* Kiekvienos savaitės pradžioje gausi po keturias trumpas užduotis (3-7 min.), paprastos praktikos, prie kurių galėsi grįžti vėl ir vėl! Aš pati naudoju jas kasdien jau daug metų, ir TAI VEIKIA! Tapingai, meditacijos, veidrodžio pratimai!
* Net keturi papildomi susitikimai gyvai pirmadieniais nuo gegužės 9! Kodėl papildomi susitikimai? Nes 2018 metais dar garsiai nekalbėjau apie angelus, o dabar be jų tiesiog neįsivaizduoju nei vienos savo programos! Todėl tai bus angelų žinutės, plius naujos mano įžvalgos apie tai kaip atrasti daugiau laisvės, džiaugsmo ir entuziazmo, plius atsakysiu į visus klausimus!
* Ir tai dar ne viskas… dar pridėsiu keturis sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus su Šarūne Ly!

Visų šių gėrybių vertė ~ 300 eurų, bet dabar, tris dienas, gali visa tai turėti vos už 44 eurus!!!! Ypatinga kaina gegužės 5-7 dienomis.


Pasinaudok proga, pasakyk TAIP sau, TAIP laisvei, TAIP džiaugsmui, TAIP entuziazmui!!!

Perku! (spausk čia ir pirk per puslapį, arba parašyk man žinutę!)

Su meile
Justina
Pasaulis Tave myli!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *