Gausa

5 didžiausios kliūtys gausai – ir kaip jas švelniai paleisti!

Nauja 14 dienų kelionė – su kasdieniu šviesos būtybių palaikymu ir 5 tapingo seminarais emocijoms išlaisvinti

Keliausim švelniai, po truputį, su kasdienėmis Angelų ir kitų Šviesos būtybių palaikymu ir tapingu kuris padeda palaipsniui paleisti kas iki šiol stabdė.

Tapingo poveikis yra palaipsnis ir kartais atrodo net nepastebimas. Bet atsigręžus atgal kaskart nustembu, kiek daug dalykų ši technika man padėjo paversti tikrove. Tokių kaip:

 • Perėjau dirbti į savo tapingo ir angelų veiklą pilnu etatu
 • Išleidau knygą „Palaikanti Visatos energija“ ir kortas“Pokalbiai su Angelais“
 • Sugrąžinau visas skolas (išskyrus namo paskolą) (skolų niekaip negalėjau atsikratyti nuo pat 2005 m.!)
 • Pradėjau gauti pajamas iš youtube už tai, kad žiūrit mano video (ačiū!)
 • Pajamos iš mano veiklos nuolat auga jau šeštus metus iš eilės

O svarbiausia, kasdien vis labiau mokausi priimti save ir patikėti, kad iš tiesų esu verta visų savo svajonių.

Visos problemos ir jų sprendimas slypėjo po neigiama emocija. Po gėda, kalte, baime, kurias buvau taip įpratusi jausti, kad net nebepastebėdavau to.

Kaip pinigų trūkumas banko sąskaitoje susijęs su emocijomis?

Jei jaučiu gėdą, jaučiuosi bloga, neverta, nepakankama – gausa, pinigai, ir visas kitas gėris negali pas mane ateiti, nes aš siunčiu pasąmonės žinutę, kad esu bloga, ir ji yra kelis tūkstančius kartų stipresnė negu mintys, kurias galvoju.

Jei jaučiu baimę, kad nesaugu man turėti tai, ko noriu, savo baime atstumiu pinigus, kurie nori pas mane ateiti.

Žinau, tai gali skambėti šiek tiek keistai – juk tikrai dažnai norim daugiau pinigų, daugiau gausos, daugiau laisvės, daugiau priėmimo. Atrodo, norim iš visos širdies.

Bet jei norim ir tai vis dar neatėjo – reiškia, po tuo slypi neigiama emocija, kuri stabdo.

Todėl sukūriau programą

5 didžiausios kliūtys gausai – ir kaip jas švelniai paleisti!

14 dienų kasdienių žinučių su Angelų ir Šviesos būtybių palaikymu gausai

Plius 5 tapingo seminarai dažniausiems blokams gausai paleisti:

 1. PRAEITIS: Per daug visko blogo jau buvo, tai neįmanoma. Paleidžiam praeitį, prisiminimus apie pinigus, finansinę traumą
 2. SKOLOS: Mano skolos varo mane į neviltį, tai niekada nesibaigia. Energetinė skolų prigimtis, kaip skola laiko tave užstrigusią, ir ką su tuo daryti, po galais
 3. PASIPRIEŠINIMAS: Kodėl dalis manęs nenori būti turtinga? Žinau, žinau, ši dalis visada sukelia daug klausimų. Bet galiu lažintis, kad čia slypi vieni didžiausių atsakymų, kodėl tai ko TU nori dar neatėjo
 4. TIKSLAI: Chaosas galvoje tikslų tema. Kad galėtum turėti tai, ko nori, visų pirma turi įvardinti, kad to nori. Po to leisti, kad tai išsipildytų. Bet tai ne visada taip paprasta. Patyrinėsim kaip paleisti baimę susijusią su tikslais.
 5. NEVERTUMAS: Norėčiau,bet… nesijaučiu iš tiesų verta. Kas aš tokia, kad turėčiau tai, ko noriu? Uf, dar viena didelė tema, kurią skubiai reikia spręsti! Atsiveriam ir priimam – bet ne tik žodžiais, o ir visa savo energija ir širdimi.

Ko gali tikėtis iš šios programos?

Programa trunka 14 dienų, kasdien vis po naują Šviesos būtybių žinutę, ir kas tris dienas po naują tapingo seminaro įrašą.

Nesakau, kad per tas dvi savaites pasileis visos kliūtys ir pradės į tavo gyvenimą plaukti milijonai. Tačiau tikrai galiu pažadėti, kad jei kasdien skirsi kelias minutes šviesos būtybėms ir kelias minutes tapinsi, pradėsi jaustis kitaip, o kai jautiesi geriau, pritrauki geresnius dalykus!

Taip pat gali tikėtis:

 • Didesnio lengvumo galvodama apie savo finansinę situaciją
 • Didesnio pasitikėjimo savimi – aš galiu!
 • Didesnio pasitikėjimo visata, Angelais ir Šviesos būtybėmis – aš esu palaikoma!
 • O svarbiausia – didesnio savęs priėmimo ir tikėjimo, kad AŠ ESU VERTA.

Perku! Noriu paleisti didžiausias kliūtis gausai!

Įrašai lieka prieinami neribotą laiką – galėsi eiti ir kartoti savo tempu

Su meile,

Justina

Gausa nori pas Tave ateiti! Garantuoju.

Dalyvių atsiliepimai:

Laimutė:

Šios programos kaip vaistai kurie gydo, norisi dar ir dar sugrįžti. Ačiū

Eglė:

Džiaugiuosi, kad sudalyvavau šiame iššukyje. Kaip užsibrėžiau taip ir dariau, po 2 tapinimus kasdien (na vieną dieną 1), planuoju tęsti. Pojūčių ir visko iškilo daug, buvo įdomu stebėti save. Nors ir tą patį įrašą klausant emocijos būdavo skirtingos, žinoma nuo dienos priklausė. Tapinimas apie tikslus atrodė va, šitas tai tikrai ne man, bet ok, gi programa… Pasirodė dar ir kaip man. Nekeliu, nemoku, ignoruoju, nedrįstu, nekenčiu, bijau tikslų… vat toks va bukietas iškilo- visiška staigmena man ir suprantu, kad dar oho kiek turiu ką veikt.

Daugiau mažiau temos visos labai taiklios ir aktualios buvo. Pasipriešinimas, tikslai ir nevertumas, šiuos naudoju dažniausiai.

Dėkui už patirtis ir įrankius. Gausa mūsų, mano prigimtinė teisė. Tebūnie.

Justina:

Sveika, po tapinimo labai keičiasi sąmonė. Iki tokio lygio, kad vakar padarius vienos prekės užsakymą šiandien jinai jau paštomate… tokio greičio pristatymo dar nesu turėjusi 🙂. Dar kas juntasi stipriai, kad vidinis tikėjimas labai tvirtėja, gausos matymas kur benukryptų mintis.

Daiva:

Apie kaltę ir gėdą pradžioje buvo 8, po tapingo liko 6. Kai tapinom pradžioje kilo noras verkti, bet įpusėjus viskas pradėjo rimti ir toks vidinis žinojimas atėjo, kad aš esu pakankama.

Vilma:

Labai džiaugiuosi, kad pradėjau tapinti. Rezultatai džiugina. Man netikėtai atėjo nedidelės pinigų sumos, dėl ko labai džiaugiuosi (jau po pirmo seminaro!!!). 

Eglė:

Mano pirmoji reakcija antros dalies tema – na, tai ne man, skolų aš neturiu. Bet turiu visokių kitokių skolų sau ir nepakankamumų sau, taigi nuoširdžiai imuosi praktikų. Mano trigeriai tai – aš nepakankamai uždirbu, mano indėlis į šeimos biudžetą yra niekingas, aš nesugebu būti naudinga, esu negabi, netalentinga, nes nesugebu uždirbti pakankamai (pakankamumo sumos kinta),  praktiškai aš šeimoje ta, kuri generuoja sąnaudas, o ne pajamas. Blyn, kai rašiau, net ašaros pabiro ir gumulas gerklėje pastrigo, tai kur kas stipriau nei aš galvojau…. Taigi tęsiant mintį – tai aš net neturiu teisės kažko norėti, kol negausiu/neuždirbsiu pajamų.  O paskui atsivijo mintis apie skolas, realias mūsų šeimos skolas, kurių turim, bet jos ale „ne mano“. Kadangi sprendimus finansiniais klausimais, stambesnių sumų klausimais – pirkti/nepirkti, važiuoti į kelionę/nevažiuoti, imti paskolą/neimti – visus šiuos klausimus sprendžia vyras. Ir vėlgi tas pats nevertumas kaip ir pirmoje dalyje. Va tokie va gėriai iškilo. Stipru. Dėkoju

Edita:

Iki šio įrašo, maniau, kad nejaučiu gėdos jokios. Bet tapindama suvokiau, kad jaučiu gėdą, jog nesu pakankama, nesu pakankamai kūrybinga, darbšti, aktyvi ar žingeidi. Pagavau mintį, jog visad buvo slapta gėda, kad esu neturtinga, neturiu pakankamai pinigų. Nustebau pati, kai tai iškilo. Tapinant šį įrašą, ašarojo akys, kilo žiovulys. Visad tapinant krečia šiurpuliukas. Ačiū už šį įrašą ir seminarą.

Eglė:

Aiškus suvokimas kaip dalinu save į šita ok, šita ne ok, šita tai aš na ta faina, man tink/patink ją imu, šitokia tai jau ne ne, ji kažkokia ne tokia, nejamu, ignoruoju…  Vat taip suskaidžius esu save po gabaliukus. Labai aiškiai pajutau kaip dalies savęs nepriimu ir tas kainuoja daug pastangų, energijos ir galimai sveikatos. Matau kur link turiu eiti ir tai jau džiugina. Dėkoju 

Jūratė:

Smagu tapinti kartu ir mokytis pastebėti užsigulėjusius panašius įsitikinimus iš praeities gausos tema. Kiek jaudina jausmas, kad  atpažįstu  tavo ir mano tėvų požiūrių, išgyvenimų  bei įsitikinimų panašumus. Mažas skirtumas per vieną „kartą“ , kad aš pati  esu  mokytoja :).. Gera pažinti tave ir pakeliauti kartu dabartyje. Ačiū ir sėkmės tau.

Justina:

Man labai patinka Tavo vedamų meditacijų paprastumas ir tempas, tokia nematoma kokybė labai tinkama kūnui ir vidui.

Eglė:

Vakar netikėtai parašė viena mergina, iš tikro mažai pažįstama, kuriai daugiau kaip prieš 2 metus skolinau pinigų, trumpam, bet kaip jau kartais atsitinka ….  prapuolė mergina…. , o vakar vualia , ji parašė, kad atsiprašo ir dėkinga man. Apsidžiaugiau, kad parašė, nes tikrai uždėjus gražių žodelių buvau ne vieną. Ji net neužsiminė, kad sumą pervedė, aš tik po pusdienio pamačiau… dėkingumas begalinis. Žodžiu, kažkodėl galvoju, kad padėjo tapinimas ir „daugiau gausos su tapinimu“,

Edita:

Labai nustebau klausydama tikslų dalies….atrodė, kad tai nieko bendro su manimi. Bet vos pradėjus klausyt tarsi kas akis ir ausis atvėrė, 100%man,kilo prisiminimai ir patirtys, suvokimas, kad tai yra, tik nepastebėdavau. Taip dar ir šiandien bijau kelti sau tikslus, nes dažnai jų nepasiekdavau, nedaeidavau iki galo, neužbaigdavau. O tapinant stipriai vibravo ši tema, kūnu bėgo šiurpas, kilo žiovulys ir pojūtis, kad plečiuos..dar išniro žinojimas, jog visgi turėjau tikslų ir daug jų ivykdžiau, nors taip nemaniau. Ačiū labai, tai taip veiksminga.

Prisijunk čia! 5 didžiausios kliūtys gausai – ir kaip jas švelniai paleisti!

Su meile,

Justina