Dalyvių atsiliepimai apie programą Žinutės iš dangaus!

Štai ką sako programos „žinutės iš dangaus“ dalyviai:

Eglė:
„Sveika Justina, pirmiausia tai labai džiaugiuosi kad atradau Tave. Tavo vedami seminarai, programos man ypač patinka. Visada sužinau kažką naujo ir bandau pritaikyti tai savo gyvenime. Ir neretai bunu maloniai nustebinta rezultatu. Ypač patinka žinojimas, kad kiekvienas turime savo angelą sargą, kuris mus globoja, saugo ir padeda. Tas žinojimas man ypač svarbus, kadangi nelabai turiu palaikymo iš šalies. Butent del to ir atradau stiprybes savyje, žengti svarbius žingsnius savo gyvenime, kuriuos atideliojau ne vienerius metus, ir labai tikiuosi kad nebereikes sugryžti i dabartini mirties tašką, kuriame jaučiausi esanti.
Taip pat labai patiko kiekvieną dieną traukiamos kortos! Viskas taip atitiko, atrode kad skaitau apie savo busena ir jaučiau dar didesni palaikyma 🙂 Ačiū dar karteli ir sekmes darbuose! Su nekanttumu lauksiu naujų video ?“

Lina:
„Patiko keturias dienas is eiles gauti vis nauja korta. Patiko, kad kortos is skirtingu kaladziu ir kad tiek daug yra sviesos butybiu salia musu. Tai buvo labai netiketa ir stipru.
Istorija buitine -mamiska: nuejom i parka su vaikais, parke didziule zaidimu aikstele, vaikai issilakste i visas puses (gerai, kad tik du, bet uztenka ir tiek, kad juos pamestum) Pradejau panikuoti, kai staiga aplanke mintis, kad as esu ne viena, kad salia manes yra angelai, kurie man padeda ir kad salia mano vaiku yra angelai, kurie jiems padeda ir …labai greitai nusiraminau, ‘praregejau’ ir visa laika vaikai zaide netoli manes, nedingdami is mano ‘matymo zonos’ ir laikas nuo laiko atbegdavo su manim apsikabinti :)“

Ieva:
Ačiū tau labai už šį smagų laiką su kortomis. 🙂 tikrai niekada neteko taip, kas dieną pasibūti su jomis ir laukti jų kitą dieną.
Kortas užsidėdavau kiekvieną dieną ant telefono ekrano, arba dar įsidėdavau į mesedzerio dienos live. Buvo smagu jas turėti.
Paskutinis drakonų pasibuvimas ir korta taip pat labai patiko. Toks ryžtingas drakonas su plevesuojančia rožine spalva, kažkoks nukrypimas į ramybę ir kosmosą..
Tas video, toks pasakiškas. Dar šį tą naudingo sužinaujau apie žemės drakoną, įsizeminimą ir išsivalymą.
Ačiū tau labai, buvo smagu pasibūti su tavimi ir tavo įkvepiančiomis kortomis. Pasidalinau su keliata draugų, kaip ir prašiai.
Žinoma labai smagu klausytis ramaus žmogaus balso, nors ir kartais jauszdavau, kad vibruoja jis tau, bet tavęs būtu galima klausyts ir klausytis. Mano kūnas tai priima, kaip gerąją vibraciją. :)“

Inga:
„Labai Aciu uz galimybe suvokti zenklu ir buties esme. Man asmeniskai labai rezonavo angelu kortos , pirma dienos korta ir geliu korta. Tai buvo apie mane, mano dabarti, isgyvenimus ir gal net savotiskus zenklus…
Po siu dvieju savaiciu suvokiu, kad as kitokia. Pasikeite mano minciu srautas, ju turinys. Stengiuosi dabar mastyti ir komunikuoti taip, kad buciau aukstesnese vibracijose, o ne zemose. Stengiuosi galutinai paleisti tai kas vyksta, nesipriesinti, o tiesiog stebeti ir paleisti… tikiuosi, judesiu ir toliau taip:)
Aciu Justina uz tai, kad primenate Dieviska zinute, kad i sviesa galime eiti visi. Visi esame ten laukiami ir su meile kvieciami. Renkames tik patys kuom ir kur norime buti…“

Lina:
„Labas Justina
Esu be galo susizvejusi ir nenustoju zavetis tuo, ka tu darai ir kaip darai. Esu dalyvavusi ne vienam seminare, viskas budavo gerai, nes juose dalyvavau gyvai, bet kiek bandziau nuotoliniu budu taip ir neradau tinkamo, na to, kuris uzkabintu ir itrauktu ir ‘protas atsivertu, mintys issigrynintu’. Tavo seminarai ir yra tie, kuriuos as ‘isgirstu’.
Labai patinka meditacija su mintim, tai irgi tas formatas, kuris man tinkamas ir geriausiai pavyksta.
Apie angelus isgirdau tik is Taves ir taip sutapo, kad po keliu dienu uzmaciau Doreen Virtue knygas, tad man sitas seminaras kaip mano Angelu pranesimai man 🙂 jauciuosi, kad jie mane cia nukreipe ir veda toliau;) o tai yra nuostabu. Nuostabu zinoti, kad tu gali, nuostabu zinoti ir jausti, kad tu turi palaikyma visame kame ir nuostabu gyventi dziaugsma (dziaugsme, dziaugiantis ir zinant, kad dziaugsmas yra begalinis)
Tad ir toliau atrandu savo gyvenima ir pamazu vis daugiau suprantu, koks man patinka.
Aciu uz tai, ka darai;)“

Laurinta:
„Labiausiai patiko pazinti mus mylincius angelus! Bet ne ka maziau yra idomu pazinti ir vienragius , drakonus ir geles??“

Nori ir tu taip? Susitikime programoje „Žinutės iš dangaus!
Su meile,
Justina