NAUJIENA: Asmeninės Angelų kortos visus metus, kiekvieną mėnesį!

Labas!

Viena mano mylimų tradicijų jau keletą metų yra metų sandūroje traukti kortas visiems ateinantiems metams, kiekvienam mėnesiui. Taip nuolat turiu Angelų ir kitų šviesos būtybių palaikymą ir kartais labai konkrečias žinutes!

Štai kokią žinutę išsitraukiau sau sausio mėnesiui:

Mano svajonės pildosi…argi ne puiku??? Kaip tik metų pradžiai!

Taigi… pagalvojau…gal ir Tu taip nori? 🙂

Štai ką aš siūlau:

Asmeninės Angelų žinutės (kortos) kiekvieną šių metų mėnesį! Kiekvieno mėnesio pirmą dieną atkeliaus laiškas nuo manęs su asmenine Angelų žinute:

Sausį: Angelų

Vasarį: Gausos Angelų

Kovą: Drakonų

Balandį: Vienaragių

Gegužį: Angelų

Birželį: Gausos Angelų

Liepą: Drakonų

Rugpjūtį: Vienaragių

Rugsėjį: Angelų

Spalį: Gausos Angelų

Lapkritį: Drakonų

Gruodį: Vienaragių

Kiekviena žinutė – keli pagrindiniai sakiniai ir daugiau, plačiau apie kiekvieną kortą, su pasiūlymais kaip tą žinutę prisitaikyti sau, prisiminti ir pastiprinti.

Visos žinutės atkeliaus el.paštu pirmą mėnesio dieną (išskyrus sausį, nes jis jau prasidėjo, todėl atsiųsiu per keletą dienų nuo registracijos).

Viso šio gėrio kaina: 44 eur.

Kombinacijos 44 reikšmė – pasirūpink praktiniais dalykais. Angelai ir visos šviesos būtybės nori padėti Tau su praktiniais dalykais, Angelų palaikymas tai ne tik debesėliai danguje! Jie nori padėti kiekvienoje praktinėje situacijoje, didelėje ir mažoje.

Registracija el.paštu Justina@justinavasileviciute.lt arba asmenine žinute Facebooke. Tiesiog parašyk man: noriu asmeninių žinučių visus metus!

Jie iš tiesų visada šalia!

Su meile,

Justina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *