Tapingas Aš nesu pakankama

Labas!

Jei taip ramiai paklaustum savęs – ar šiuo metu jaučiuosi pakankama? Pakankamai gera, pakankamai pasiekusi, pakankamai laiminga, pakankamai… galiu lažintis, kad greitai pradėtų lysti įkyrios mintys apie tai, kad vis dėlto nesu pakankama. Bet gera žinia yra tai, kad visi mes taip jaučiamės, nors gal ne visada norim ar galim garsiai tai pripažinti. Ir vien jau tas žinojimas kažkiek padeda.

O su tapingu galim švelniai tą nepakankamumo jausmą sumažinti!

Kviečiu kartu:

Kaip patiko? Ką pajutai? Pasidalink komentaruose!

Su meile,

Justina

Angelai visada šalia!

2 komentarai apie “Tapingas Aš nesu pakankama

 1. Dalė

  Sveiki,
  Šiandien gavau el.laišką su Tapingu Aš nesu pakankama.
  Kaip įrašo pradžioje minėjote, kad tai tikrai nebuvo atsitiktinumas.
  Šiuo metu išgyvenu skyrybas, buvau santykiuose, kuriuose visą laiką jaučiausi vis kažkuo nepakankama, susimažindavau, kad kitiems būtų patogu. Bet atėjo momentas kai supratau, kad sėdžiu pelkėje, ir joje taip smirda ir ne faina. Bandžiau esančias santykių problemas spręsti, bet santykius kuria du žmonės. Ir jeigu vienas ieško problemos sprendimų būdų, o kitas nea, tai neverta būti santykyje tikintis, kad kitas pasikeis. Tad priėmiau sprendimą skirtis. Gyvenimą pradedu nuo visiško 0 kartu su mažu vaiku.
  Atlikau tapingą, pradžioje buvo sunku, spaudė gerklę (šioje vietoje aš esu užspaudusi savo emocijas), bet palaipsniui pradėjo lengvėti ir pačioje pabaigoje tapo net šviesiau akyse.
  Ir supratau, kad savo nepakankamumo nereikia slėpti, savo netobulumo maskuoti tuo,kuo ne esu. O tai reikia priimti, nes tai mane daro unikalia.
  Ačiū Jums už tapingo pasidalinimą. Darysiu dar ne kartą.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *