Traukos dėsnis

Ką Tu pakeistum savo gyvenime pirmiausiai? 

Gal jau laikas tiems pokyčiams, kurių trokšti? Geresniems santykiams, daugiau pinigų, šiltesnėms draugystėms, svajonių darbui, didesnei darnai su savim?

Traukos dėsnio magija Tavo gyvenimui – pagrindinė bazinė mano programa, kurios tikslas – padėti Tau įvaldyti Traukos dėsnį, kad jis atneštų tau daugiau to, ko nori, ir mažiau to, ko nenori.

Ši programa tau jei:

 • Esi pasiruošusi paversti savo svajones realybe. Jau laikas!
 • Nori paprastų ir konkrečių įrankių kaip pritaikyti Traukos dėsnį savo svajonėms čia ir dabar
 • Bandei naudoti Traukos dėsnį savarankiškai bet tau nesigavo
 • Nori sustiprinti savo ryšį su angelais ir priimti daugiau jų pagalbos
 • Nori pajusti daugiau vidinės ramybės ir saugumo jausmo.
 • Nori prisitraukti daugiau pinigų ir paleisti savo finansines bėdas!
 • Nori mažų stebuklų kiekvieną dieną!

Programa trunka net 8 savaites!

Programą sudaro trys pagrindinės dalys:

 1. Pirmadienio seminarai, nuo 45 min iki 1 val trukmės, kiekvieną savaitę vis nauja info apie tai, kaip naudoti Traukos dėsnį kasdienybėje, su istorijomis, pavyzdžiais ir pratimais.
 2. Ketvirtadienio gyva klausimų – atsakymų sesija, su ypatingais akcentais angelų palaikymui ir pinigų pritraukimui. 
 3. KASDIENĖS žinutės visas 8 programos savaites rytais su vis nauja mintim apie Traukos dėsnį trumpai meditacijai (net jei niekada nesi bandžiusi medituoti, ar tau atrodo, kad tau nepavyksta, šįkart viskas bus paprasta, pažadu!)

Visi laiškai, seminarai ir video bus pasiekiami Tau patogiu metu, galėsi perklausyti ir peržiūrėti kada norėsi ir KIEK norėsi KARTŲ.

Plius uždara palaikanti Facebook grupė, bendraminčių būrys, tiek nauji, tiek kartojantys programą ir jau patyrę Traukos dėsnio vilkai.

Be to, papildomos dovanos!

 1. Programa „Paleisk pasipriešinimą – leisk savo norams išsipildyti!“ – visos mano mylimiausios ir veiksmingiausios paleidimo technikos (vertė 99 eur.)
 2. Angelų kortos kiekvieną programos savaitę grupei! (vertė 59 eur.) 
 3. Keturios ypatingos meditacijos dovanų – kaip pritraukti žmogų, kurio dar nepažįsti; kaip pritraukti grupę žmonių (klientų, dalyvių užsiėmimams ir pan.); transformuoti savo įsitikinimus; eiti iš trūkumo į gausą  (vertė 99 eur.)

PAPILDOMAS BONUSAS tik šiam raundui: 8 tapingo įrašai „Paleisti nerimą dėl korona viruso“

Kiekvieną antradienį programos metu susitiksime ir tapinsime tai, kas tuo metu kels nerimą dėl šio viruso. Baimė susirgti, baimė apsikrėsti, baimė numirti, baimė kad artimieji susirgs, baimė prarasti darbą, klientus, baimė kad nebus ko valgyti ir t.t.t.t. – visa tai paleisime kiekvieną savaitę, žiūrėsime pagal situaciją, kas tuo metu iškils. 

Dabar labiau negu bet kada svarbu laikyti save geroje būsenoje, t.y. įsivardinti tai, kaip jautiesi, ir paleisti nerimą!

Ir dar… 10 % kiekvieno jūsų sumokėtų pinigų pervesiu Tautmilės gyvūnų prieglaudai. Labai myliu gyvūnus, o būtent iš Tautmilės yra mano puikusis šuniukas Gilė. 

Gauk mano naujienas ir pirmoji sužinok, kada vėl bus galima registruotis! 

Ką sako programos dalyviai? 

Ieva
Labas Justina,
Šiandieną klausiausi kelių senų Traukos dėsnio magijos video pamokų. Vėliau varčiau savo užrašinę ir iš tikrųjų tavo metodinė medžiaga ir praktikos viskas veikia 🙂 jau tuo įsitikinau daug anksčiau, tačiau kai perskaičiau knygelėje tą ką buvau užsirašiusiu (kokia gyvenimo serijos turėtų būti kitaip), tai tuo metu koncentravausi į darbą. Buvau susipunktavusi darbas nuo 8-17, draugiški, šilti padedantys kolegos, dinamiška aplinka, turėti savo darbo stalą, darbas su dizainu.., skaitau tai ir matau, kad šie pokyčiai jau yra su manimi. Ir taip gera, toks nuostabus jausmas.
Per tą laiką, žinoma man dar pavyko įgyvendinti keletą senų projektų, juos pagaminti ir įteikti gimimo dienos proga savo draugams.
Įgyvendinau savo vasaros planą chuliganą: plaukti upe su šeima ir artimais giminaičiais baidarėmis vasara. Energijos ir džiaugsmo dozė labai nepakartojama, skrajoja ji iki šiol:)
Pagaliau neperseniausiai baigiau ruošti savo Kalėdines dekoracijas, kurias ruošiuosi parduoti mugėje:) Tas jausmas tikrai neapsakomai įkvepiantis, siekti ir kopti į viršų. Ir aš labai džiaugiuosi, kad atradau Traukos dėsnį ir Tave.
Žinoma emocine skalė taipogi pasikeitė, nuo pirmųjų poros traukos dėsnio savaičių.., ir visi kiti pokyčiai matau kad yra pakelyje 🙂 tad dar tikrai bus progų, tau parašyti kas išsipildė.
Ir vis progai pasitaikius pasidalinu tai ko išmokau su savo bičiuliais, rekomenduoju tavo meditacijas!
Beja, vis dar taikau Dėkingumo cunamį 🤗, jis man vienas iš kertinių pratimų, kai prireikia sėkmės.
Vienas iš pirmaujančių pratimų: Kontrastas ir aiškumas.
Žinoma:argi nebutu puiku, vis dar ji taikau, kaip ir magiškojo kūrybos dėžutė.
Pasitaiko dar aš ir visata (jį taikau kai jau per daug darbu prisigalvoju ir reikia susikoncentruoti )
Ir dažnai naudoju tiesiog dėl savo gerų emocijų. Kuri mintis sukelia geresni jausmą, naudoju veidrodžio pratimus, afirmacijas ir angelų skaičius paskutiniu metu labai seku. Jie man tikrai padeda 🙂

Grįžau prie savo projektavimo veiklos, tad leidžiu tam būti ir virsti didžiąja Visatos energija! 🍀🤗😘

Tad tiek trumpai norėjau pasidalinti, kas man išsipildė su traukos dėsniu .
Pagarbiai,
Ieva Linkytė

 
Vida
Labas Justina,
Jaučiu, kad turiu tau pasidalinti savo įžvalga. Po angelų žinutės, buvau tokia įkvėpta ir kalbėjausi su sūnumi. Jis, vartydamas mano gimimo juostelę, kurioje parašytas, ūgis, svoris, kas pagimdė ir eilės numeris. Ir wow, aš niekada žiūrėdama, 40 metų senumo šią mano apyrankę niekada neatkreipiau dėmesio, kuriuo gi numeriu aš gimiau! Ir štai, sūnus man tai parodė. Ir mano numeris 133!!!!Visą gyvenimą aš mėgau skaičių 3, ir viską asocijavau su skaičiumi 3, ir štai kodėl 🙂 pažiūrėjau ką gi reiškia ši kombinacija 133, bent jau aš radau, kad turiu stiprią angelų apsaugą ir stiprų ryšį su jais…. na kaip nuostabu, woooow
Dar iš programos, tai kasdien darau pratimą kontrasto ir aiškumo, kažkaip jis mane užkabino, ir viskas jame visada pildosi, na dar namo neturiu, bet jis gi pakeliui 🙂 Ir veidrodžio pratimas tiesiog super linksmas ir man labai patinka 🙂
Visada pabandau visus pratimus ir kruopščiai darau visus namų darbus, ir iš tiesų yra tokių smagių pratimų, belieka tik prisiminti visus ir daryti. 
 
Labai tave myliu ir džiaugiuosi, kad padedi man ir mums visoms eiti i mūsų pačių dieviškumą
Vida

Giedrė

Na, šis seminarų ciklas į mano gyvenimą dar neatnešė jokių esminių pokyčių, bet žinau, kad procesai vyksta. Įdomiausia tai, kad mane pradėjo „atakuoti“ (gerąja prasme) angelai. Jau nebeminėsiu plunksnų ar kakučių ant automobilio (nebeplaunu jų, man netgi gražu pasidarė).  Iki šiol Angelai mano gyvenime vaidino antraeilį vaidmenį 🙂 o dabar va, jie visur ! Tai man labai smagu 🙂 Dar pastebėjau, kad ne vienas žmogus mane vis pavadina angelu 🙂 Na, sakoma, su kuo bendrauji su tuo ir panašėji 😀 
 
O šiaip galiu dar pasakyti, kad tie du mėnesiai yra gana trumpas laiko tarpas. Aš matau užuomazgas tam tikrų dalykų ir tvirtai laikau siūlo galą. Neturiu net menkiausios abejonės, kad kažkas galėtų neišsipildyti. Na, nebent tai galėtų pakenkti man ar kitoms gyvoms būtybėms. O šiaip dar reikia laiko. Tai kai pradės realizuotis mano grandioziniai norai – būtinai parašysiu. 
 
Ačiū, Justina, už seminarus. Šie du mėnesiai labai greitai pralėkė, net nepastebėjau. Jie buvo labai įdomūs, naudingi ir smagūs. Pasitaikius galimybei dar kartą klausysiu viską iš naujo, o Tau linkiu kuo didžiausios sėkmės į savo gyvenimą pritraukiant tai, ko Tau labiausiai reikia ?
Nuostabaus pavasario !!! 
Su meile,
Giedrė 
 
Asta
Dėkui už šias savaites. Atsirado daugiau pozityvumo, jeigu kas ir įvyksta ne taip , kaip aš norėjau, jau nebe atrodo taip tragiškai . Supranti, kad ką išspinduliuoji į aplinką tas ir sugrįžta?. Todėl prieš ištransliuodama negatyvą pagalvoji ar verta. Beveik sąžiningai dariau kiekvienos dienos pratimus ( kortas), praleidau gal 4 dienas, bet kitom dienom tą praleidimą atidirbdavau. Dariau kontrasto- aiškumo, aš ir visata, visata dovanoja pinigus pratimus. Tai buvo įdomus laikas. Dekoju Tau ??? ir iki kitų susitikimų ??.
Asta
 
Odeta
Labas, Justina!

Noriu tau labai padėkoti už šią nuostabią programą. Man patiko viskas, nuo seminarų iki meditacijų. Stengiuosi kasdien kažką daryti iš šios programos. Labiausiai man patinka daryti pratimą argi nebūtų puiku jeigu… jį atlieku kasdien, o svarbiausia jis veikia ?. Visada prašau angelų palaikymo ir kartais (nes dažniausiai pamirštu) darau veidrodžio pratimus. Dar man patinka meditacija pinigams pritraukti. Taip pat tapinu,  kai jaučiu, kad man to reikia. Dar yra keletas pratimų ir meditacijų kurių neišbandžiau, bet būtinai tai padarysiu artimiausiu metu.
Jau pasiilgau rytinių kortų su dienos mintimi, todėl nekantriai laukiu kitos savaitės, kai rytas prasidės nuo tavo žinutės Justina ?.
Dar noriu padėkoti už naują draugę Simona su kuria dalinomės savo patirtimi apie šią programą, atradome daug panašumų ir juokavome, kad panašus traukia panašų. Sutarėme bendrauti ir po šios programos ?.
Tai tokie mano įspūdžiai Justina. Ačiū tau labai kad daliniesi.
Su meile Odeta     
 
Simona:
Labas Justina.

Pagaliau prisėdau tau parašyti. Paskutiniu metu užgriuvo visokiausi reikalai ir išvykos. Bet turiu pasidžiaugti – tikrai malonus ir stebinantys. Pirmiausia noriu tau padėkoti už puikų seminarą, kuris tikrai veikia. Aišku, man liūdna, kad jis baigėsi, bet gavau tiek nuostabių žinių….., kad net šokinėju iš džiaugsmo. Tavo darbas tikrai reikalingas žmonėms, gali Tuo net neabejoti, Justina. Linkiu tau kuo didžiausios sėkmės! Man išsipildė beveik visi troškimai, kuriuos buvau užsirašiusi, o kiti jau pakeliui….
??Galiu pasidalinti, kaip netikėtai gavau naują darbą! Nelabai planavau seną keisti, nors kažkur širdy giliai kirbėjo noras, kažko kito, gal geresnio, gal įdomesnio, kas daugiau džiaugsmo teiktų…. Vieną vakarą gulėjau lovoj, dariau meditacijas ir vidinis balsas sako, kad pažiūrėčiau į darbo skelbimus. Kadangi dirbu su angelais, tai sakau, na gerai pažiūrėsiu, ką čia norit man pasakyt. O gi radau ką tik įdėtą skelbimą, kuris atitiko mano norus! Užtrukau gal 4-5 d. kol pagaliau prisėdau ir parašiau cv išsiunčiau, net visatai perdaviau darbus. Vidinis balsas vis sakė-rašyk!ir ka gi po visu bandomųjų dienų-darbas mano!!!! Nors norinčių buvo ne viena! ?Ar gi ne puiku!!!! Stebuklas!!!! 
 
Pabaigai, linkiu tau visa ko geriausio, didžiausios sėkmės, harmonijos gyvenime, nuostabių svajonių ir jų išsipildymo! Lauksiu tavo naujienlaiškių! 
Ačiū, Justina! 
Simona 

Nuostabi Giedrės istorija:

Sveiki visi ! Aš Giedrė. Pirmą kartą apie traukos ir kitus dėsnius sužinojau, kai draugė prieš maždaug 20 metų padovanojo knygą „Nieko nėra neįmanomo“. Tai prarijau ją ir iš karto puoliau viską įgyvendinti. Pamenu, kad visiškai nieko nemokėdama eidavau universitete laikyti egzaminus ir gaudavau aukščiausius įvertinimus. Tada kursiokės įtariai į mane žiūrėjo, nes nebuvau pavyzdinga studentė ir vadindavo ragana, kuri savo magijos pagalba užburia dėstytojus. Kaip man tada viskas lengvai sekėsi ! Kitas ryškus etapas buvo Justinos seminaras prieš 4 metus Klaipėdoje. Tada man buvo sunkus etapas, nes gyvenau tarp dangaus ir žemės, priklausoma nuo dializės aparato. Sužinojusi labai konkrečias Visatos dėsnių technikas, ėmiau sistemingai ir kruopščiai dirbti ir po 9 mėnesių įvyko didžiuliai stebuklai: gavau inkstą, pritraukiau svajonių santykius, nusipirkau butą ir jį pilnai įsirengiau. Dar visiškai susitvarkė kraujo spaudimas, kas iki šiol daktarams yra mįslė ? dar kažkas buvo, bet nepamenu. Esmė tokia, kad per 9 mėnesius išsipildė tokie norai ! Laimėjau bilietą gyventi. Tai aš labai tikiu šiais dėsniais ir Visata, ir labai dėkoju Justinai, kuri perduoda savo žinias ? ačiū ? o mums visiems linkiu kuo didesnio šviesos srauto, kuris iš kasdienybės mus iškeltų į mūsų svajonių gyvenimą ??? Beje, berašydama prisiminiau, kaip vasarą vaikštinėjau Birštone aplink Tulpės sanatorijos gražuolę naujai pastatyta Baltąją Vilą ir svajojau čia atvykti ilsėtis. Tai dabar rašau iš šios vilos kambario ? tai kaip netikėti, kad Visata mus labai labai myli ir duoda visko, ko norime, kad suteiktų mus laimės ir džiaugsmo ?? tušinukas iš to įsimintino Justinos seminaro, kuris man tiek padėjo, kad yra mano tikrų tikriausias ir vienintelis talismanas ??

 
Dovilė
Ačiū tau, man kaip tik gal ir reikėjo tokio prabudimo. 
Aš eidavau miegoti 1-2 val. nakties, keldavausi 6-7 ir taip kiekvieną dieną, jaučiau kad kūnas pavargo nuo tokio lakstymo, bet atrodo, nėra laiko anksčiau nueiti miegoti, tai ta tai aną reik padaryti. 
Anksčiau visada eidavau pagulėti dieną. Dabar jau nežinau kiek laiko, bet negaliu ilsėtis, laiko nėra. Pradėjau iš vieno tavo seminaro naudoti „kaip būtų puiku jei viska suspėčiau anksčiau“ ir vakar, užvakar tikrai pasidariau tuos darbus iki 7 vakaro kuriuos visada pasidarydavau beveik prieš 10 tai skirtumas yra, man labai patiko. 
Arba einu į koledžią ir sakau kaip būtų puiku jei suspėčiau laiku nueiti ir rasčiau sau patogią vietą atsisėsti – taip ir buvo šiandien!  ?
Ačiū Tau!!!

Lolita

Iš Traukos dėsnių programos man labai svarbu ir iki šiol vertinga:

1. Nustoti galvoti iš trūkumo, man per tavo kursą buvo pirmasis praregėjimas, kokią galią turi pastebėjimas to, kas jau yra.

2. Svarbu paleisti tai, ką skauda, keisti savo vidinę būseną per tapingą, kurį laiką tai buvo mano praktika (nes mes pritraukiame ne tai, ko norime, o kas esame).

3. Pratimas, kai susirašai dienos planą ir kokias emocijas norėtum patirti, mano protui labai gera kryptis, ko ieškoti per dieną; veikia 🙂

4. Kai kalbėjome, kokios įžymybės imponuoja ir kodėl, tai aš ir vėl atradau dainavimą, jis mane išties džiugina.

Atradau, jog labai svarbu išsigryninti savuosius norus bei atmesti primestus, nes su kai kuriais norais tai aš tikrai paklaidžiojau ne savo keliais. Dabar jau žinosiu 😀

Ačiū už tokius vertingus dalykus, malonu prisiminti 🙂 

Patricija

Kai mokiausi Traukos dėsnio programoje, buvau įsivardinusi sau, kad noriu komandos, ir noriu per savaitę gauti tam tikrą kiekį rekomendacijų, dabar, praėjus trims metams, visa tai turiu!

Prieš du metus rašiau kad po metų noriu būti su pilvu, ir buvau, dabar mano dukrytei 10 mėn!

Prisimenu, kaip svarbu savo norus rašyti forma kad „jau turiu“, „esu“. 

Jei susiduriu su sunkesniu sandoriu, nuraminu save, kad to reikia tam, kad kelčiau savo kompetenciją, ir kiti po jo einantys bus lengvesni, ir taip ir būna!

Daiva

Kai mokiausi Traukos dėsnio programoje, buvau užrašiusi 142 punktų sąrašą, ką noriu turėti. Paskaičiavau, kad praėjus dviems metams jau 71, t.y. lygiai pusę jų jau turiu! Ir tai ne tik paprasti dalykai tokie kaip nueiti į kirpyklą, bet ir darbas su terapijom, vaikais, moterim, porom. Labai norėjau į teta healing kursą ir pakliuvau, mokytoja priėmė mane dalyvauti nuotoliniu būdu! 

Klausydama programos įrašų buvau atsipalaidavusi, tikėjau, kad viskas ateina, ir taip ir buvo! Atsirado daugiau vidinės ramybės. 

Ieva

Iš Traukos dėsnio programos ryškiausiai atsimenu vizualizaciją, kad jei nori pvz. naujos mašinos, įsivaizduoji, kaip jau laikai raktelius rankoje, po to atrandi kur kūne jauti tai, pastiprini. 

Atsimenu kaip per mokslus įsivaizdavau kaip prašau savo kolegų darbe kad prikaltų lentyną ant kurios susidėsiu apdovanojimus ir tuos apdovanojimus gavau! 

Norėjau dirbt iš namų ir man vadovė pasiūlė tą daryti, nereikėjo net prašyti! 

Tapo lengva, išmokau įsivaizduoti kad aš tai pasiekiau, kad jau tai turiu. 

Norėjau išbandyti tinklinį marketingą, pritraukiau pasiūlymą dirbti su sveiku produktu, draugišku aplinkai, kas man labai svarbu. 

Kai išsitraukiau savo užrašus, kur programos metu rašiau visus savo norus, radau užrašyta, kad „noriu turėti dizainerės savybių, kad mokėčiau kurti gražius interjerus“ – aš net neatsimenu, kad būčiau užrašiusi tai! 

O dabar turiu ne tik savybių, bet ir kvalifikaciją! 

Negaliu nustoti šypsotis 🙂 

Diana

Man traukos dėsnis labai patiko. 

Kai mokiausi šioje programoje, pats didžiausias mano noras buvo nebedirbti su manikiūrais, turėjau papildomą veiklą su jais. Ir aš su jais jau ir nebedirbu, pinigai ateina kitais keliais! 

Iš mokymų atsimenu ir naudoju principą kad kai turiu norą kalbėti kad aš jau tai turiu dabar. Dar labai patiko deleguoti Visatai, labai pasiteisino! 

Buvo vienas stebuklingas atvejis, man reikėjo 220 eurų, o aš susiskaičiavau kad turiu 190 piniginėje, bet užsirašiau kad man vistiek reikia tų 220. Kitą dieną perskaičiuoju pinigus, žiūriu yra visi tie 220!!! 

Kažkada buvau užsirašiusi, kad noriu trijų vaikų, trijų kambarių buto, ir vyro, kuris negeria, ir visa tai turėjau, tik vyras gėrė, nes dar nežinojau, kad reikia teigiamai formuluoti. Šie dalykai tikrai veikia!

Laima

Pasirodo, jau prabėgo lygiai 3 metai! 

Taigi, prieš tris metus svajojau ir rašiau apie: 

-Mylintį vyrą (tiksliau, apie idealius naujus santykius

-Didesnes pajamas

-Šiltus santykius su vaikais. 

Šiandien galiu pasidžiaugti šiltesniais santykiais su vyru (tuo pačiu:)), kuriuose daugiau supratimo, pagarbos, palaikymo.

Su paaugliu sūnumi buvo visokių įtemptų periodų ir audrų, bet paskutinį pusmetį jau susikalbame, atradome vienijančias sritis, džiaugiuosi pas jį atsiradusiomis svajonėmis ir planais.  

Pakeičiau darbą (prieš 2,5 metų), kuriame turiu daugiau laisvės, esu labiau vertinama, ir uždirbu maždaug du kartus daugiau. 

Didžiąja dalimi pasikeitė draugų ratas, atsirado naujos veiklos, o su ja bendraminčių, daugiau pozityvumo. 

„Niekas negali duoti mums to, ko mes neturime“ – šis teiginys nebuvo naujiena ir iki Traukos dėsnio, tačiau šiandieną aš jį suprantu giliau…

Įvyko didesni ar mažesni pasikeitimai visose srityse, kurios man buvo svarbios. 

Agnesė: 

Sveika, Justina! 

Vakar besidžiaugdama geru oru ir vaikščiodama miške galvojau, ką ir kaip atrašysiu. Šis tavo laiškas kaip visada laiku, nes neseniai vėl klausiausi pirmojo įrašo apie Traukos dėsnį su noru vėl perklausyti ir praktikuoti visą kursą. 

Kursą pradėjau 2015 m. liepos mėnesį simboliškai per savo gimtadienį 🙂 Labiausiai mano praktikuoti pratimai yra „Aš ir Visata“ bei „Argi nebūtų puiku jei…“.

Labiausiai pasikeitęs dalykas apie mane, kad labiau pasitikiu nuojauta ir vadovaujuosi jausmais (nebesistengiu pagrįsti visko protu), tapau labiau atsipalaidavusi ir pasitikinti Visata. Prieš kursus kaip tik atrodė, jog reikia už viską kovoti, kad gautum, o po kursų pasitikiu Visata ir apskritai labiau pasitikiu žmonių geranoriškumu, todėl tapo lengviau ir saugiau pasaulyje 🙂 

Vien pasitikėjimas savo emocijomis atnešė labai daug naudos, teisingų ir gerų sprendimų! 

Neįtikėtinai ir gana greitai nuo kursų pradžios išsipildė mano trokštamas darbas. Darbą suradau net neieškodama, o šiaip pasikalbėjusi su naujoke Karate treniruotėje ir tas darbas netgi buvo toje kompanijoje, kurioje norėjau įsidarbinti prieš keletą metų! Taigi išsipildė esamas ir senas noras 🙂 

Šarūnė: 

Išties, kai kreipiausi į Tave 2016 metų sausio mėnesį, buvau ir pasimetusi ir bepradedanti eiti savarankiškos veiklos keliu, naujos man. Turėjau svajonę įkurti studiją 🙂 

Ir taip, studija jau dvejus metus yra „Lašo jėga“ vardu 🙂

Šie Traukos dėsniai yra itin paprasti. Labiausiai man pavyko įgyvendinti juos dirbant su Idealaus kliento įvaizdžiu 🙂 Viskas, kaip norėjau, taip ir įvyko. Labiausiai nuostabą kelia tai, kad buvau įrašiusi, kad noriu jog klientas suvoktų paslaugos vertę ir oho, bet nuolaidų paprašė per visus tuos darbo metus tik keli žmonės 🙂 Wow! 

Man labai patiko, kad esu užsirašiusi pratimų, kurie yra paprasti ir veiksmingi 🙂 Pvz. Dėkingumo cunamis. 

Dėkoju Tau Justina už Tavo palaikymą mano kelionės pradžioje! 

Įkvėptos dienos linkėdama,

Šarūnė Lynikaitė

Petras

Šį rudenį buvo du metai kai pas tave lankiau dėsnių kursą ir mokiausi rašyti. 

Po trijų mėnesių viskas taip intensyviai keitėsi, kad galva gali nuplyšti nuo kūno. 

Po metų viskas buvo išsipildę 75 proc. 

Po dviejų metų – 99,73 proc., ko norėjau, ką rašiau (detalėm detalytėm). 

Svajonių ekspertas 🙂 

Marija:

Kilo idėja, kad galiu dabar įgyvendinti troškimą keliauti ir pradėjau ieškoti progų. Kartu pavyko į gyvenimą prisitraukti nuostabų vaikiną ir taip išėjo, kad susiplanavom kartu praleisti savaitgalį Briuselyje, tad po keletos savaičių ten skrisiu ?

Anželikos žinutė dar net nepabaigus programos:

Laba diena, Justina,
Rašau, nes noriu pasidalinti savo džiaugsmu ir padėkoti asmeniškai, nes manau, kad esi tiesiogiai prisidėjusi prie šios sėkmės. Net neišklausius visų 8 Visatos dėsnių išsipildė mano noras – aš šiandieną gavau naują darbo pasiūlymą! Tiksliai tokį, kokį norėjau. Neįtikėtina, bet tai tikrai veikia.
Esu labai dėkinga Tau, Justina, už tavo pamokas, už visus papildomus video, aplamai, už tai, kad darai šį darbą ir labai paprastai mokai gana sudėtingų dalykų. Ačiū Tau! Nekantriai laukiu sekančių pamokų.
Pagarbiai
Anželika

Įkvepiantys pavyzdžiai, ar ne?
O kokia bus Tavo istorija?

Ar norėtum turėti asmeninę navigacijos sistemą, kuri padėtų Tau aiškiai suprasti, ko nori, ir ką daryti, kad tai gautum greičiausiu ir lengviausiu būdu??? Šią navigacijos sistemą mes visi turime, o ši Visatos dėsnių programa padės Tau ją įsijungti, jei kartais buvai pamiršusi, ir girdėti aiškiai ir garsiai nuolat. Argi nebūtų puiku turėti tokį vedlį šalia nuolat??

Gauk mano naujienas ir pirmoji sužinok, kada vėl bus galima registruotis! 

Su meile,
Justina

Tavo gyvenimas. Tavo taisyklės!

P.S. Tas sielos šauksmas, ilgesys, kurį jauti viduj…jis ne šiaip sau. Nereikia jo ignoruoti ar bandyti nutildyti. Atsiliepk į jį. Tavęs laukia dideli dalykai – leisk sau turėti Visatos palaikymą!