Traukos dėsnis

Traukos dėsnio magija sugrįžta! 

Atsiverk palaikančiai Visatos energijai!

Traukos dėsnis buvo pirmas mano žingsnis į dvasinį nubudimą. Šios filosofijos idėjos, tokios kaip: 

 • mes patys kuriam savo gyvenimą
 • viskas vyksta mūsų naudai
 • pasaulis yra mūsų veidrodis

Šios mintys keitė mane nuo pat pradžių ir iki šiol keičia ir atveria vis gilesniam suvokimui apie save ir apie pasaulį. 

Dabar labiau nei bet kada svarbu suvokti kiekvieno mūsų indėlį į mūsų planetos būklę ir ateitį. Kiekvienas turim padaryti savo dalį, t.y. vis aiškiau suvokti kas mes esam, kas yra tikra, kas turi likti, o su kuo laikas atsisveikinti

Traukos dėsnio principai įrašyti kiekvienoje mano ląstelėje – ir visas naujausias žinias sudėjau į naujausią Traukos dėsnio magijos versiją, kuri startuoja lapkričio 28 d.! 

Traukos dėsnio magija – transformuojanti mokymų programa, kurios metu iš nepasitikėjimo, nuolatinio bėgimo ir užstrigimo pereisi į lengvumą ir džiaugsmą čia ir dabar, ir kasdien judėsi savo svajonių link su pasitikėjimu ir Visatos palaikymu.

Ar tai TU?

– Bandai taikyti Traukos dėsnį savarankiškai, bet nesigauna iki galo, ir nežinai, kodėl

– Turi didelių svajonių ir planų, bet jauti, kad trūksta sistemos ir aiškumo kada ir ką daryti

– Jauti kad yra kažkas daugiau šiame gyvenime, bet kartais sunku suvokti prasmę to, kas vyksta

– Bandai prisijaukinti Angelų palaikymą, bet ne visai gaunasi

– Ieškai švelnaus ir veiksmingo būdo priimti ir paleisti iškylančias neigiamas emocijas

– Ilgiesi palaikančių žmonių kurie tikės tavim ir palaikys kai judi į priekį

Jei atsakei TAIP į bent vieną iš klausimų – Tu esi tiksliai ten, kur ir turi būti!

Tavo svajonės laukia Tavęs. Tavo siela kviečia Tave.

Traukos dėsnis – tai naujas mąstymo būdas ir sistema, kuriai įvaldyti reikia laiko!

Todėl Traukos dėsnio magijos programa trunka net 15 savaičių!

Žingsnis po žingsnio keliausim kartu ir per paprastus pratimus ir trumpas užduotis atrasim naujus sprendimus.

Nesakau, kad bus labai lengva. Kai kuriuos įpročius mes turim visą savo gyvenimą. Todėl jiems pakeisti reikia laiko ir pastangų

Bet jei kasdien skirsi šiai programai bent kelias minutes, pokytį tikrai pajusi!

Pabaigusi šią programą Tu:

– Jausi daugiau Visatos palaikymo

– Labiau pasitikėsi savim, Visata ir Gyvenimu

– Turėsi konkrečius įrankius ir paprastus, išbandytus pratimus ir lengvus burtus, kurie padės Tau jaustis geriau dabar ir kasdien judėti savo svajonių link

– Sustiprinsi savo ryšį su angelais ir labiau atsiversi jų pagalbai

– Atrasi daugiau vidinės ramybės ir saugumo

– Aiškiau suvoksi savo buvimo šioje žemėje, šiuo metu, prasmę ir tikslą. 

Mes jau pradėjome, bet dar gali įšokti į šį nuvažiuojantį traukinį – parašyk man!

Čia kadras iš pačios pirmos Traukos dėsnio grupės, vykusios gyvai dar 2015 metais! 

Ką sako programos dalyviai?

Eglės video atsiliepimas: 

Rasos video atsiliepimas: 

Simona: 

Netikėtai gavau naują darbą! Nelabai planavau seną keisti, nors kažkur širdy giliai kirbėjo noras, kažko kito, gal geresnio, gal įdomesnio, kas daugiau džiaugsmo teiktų…. Vieną vakarą gulėjau lovoj, dariau meditacijas ir vidinis balsas sako, kad pažiūrėčiau į darbo skelbimus. Kadangi dirbu su angelais, tai sakau, na gerai pažiūrėsiu, ką čia norit man pasakyt. O gi radau ką tik įdėtą skelbimą, kuris atitiko mano norus! Užtrukau gal 4-5 d. kol pagaliau prisėdau ir parašiau cv išsiunčiau. Vidinis balsas vis sakė-rašyk! Ir ką gi po visu bandomųjų dienų-darbas mano!!!! Nors norinčių buvo ne viena! Ar gi ne puiku!!!! Stebuklas!!!!

Giedrė:

Justinos seminare dalyvavau sunkiu savo gyvenimo etapu, nes gyvenau tarp dangaus ir žemės, priklausoma nuo dializės aparato. Sužinojusi labai konkrečias Visatos dėsnių technikas, ėmiau sistemingai ir kruopščiai dirbti ir po 9 mėnesių įvyko didžiuliai stebuklai: gavau inkstą, pritraukiau svajonių santykius, nusipirkau butą ir jį pilnai įsirengiau. Dar visiškai susitvarkė kraujo spaudimas, kas iki šiol daktarams yra mįslė. Per 9 mėnesius išsipildė tokie norai ! Laimėjau bilietą gyventi. Tai aš labai tikiu šiais dėsniais ir Visata, ir labai dėkoju Justinai, kuri perduoda savo žinias. ačiū. 

Mes jau pradėjome, bet dar gali įšokti į šį nuvažiuojantį traukinį – parašyk man!

Daugiau dalyvių atsiliepimų: 

Odeta:

Jūsų programa paskatino mane toliau domėtis dvasingumo tema, gilintis, mokytis ir suprasti, kad gyvenime viskas gali vykti daug lengviau ir paprasčiau nei mes patys įsivaizduojame, o kur dar angelų pagalba. Ačiū jums Justina už visą tai.

Ieva

Labas Justina,

Norėčiau laisvos savaites pradžia ir padėka pradėti šiomis tavo eilutėmis iš vakarykščio laiško ..
 
Tiesiog daryk tiek, kiek gali, kiek suspėji, kiek išeina, ir žinok, kad pokytis vyksta, net jei tuo momentu nieko nepastebi. (Pastebiu labai daug,labai daug ženklu atkeliavo į mano gyvenimo kelia )!!!
Aš pritariu visom šiom eilutėmis ir noriu tai dar karta padėkoti kad tu su savo programa esi mano gyvenimo kelyje 
Ačiū tau.🤗🍀💝👍
Programa klausausi siais metais pirma karta, nors ji man jau ne pirma, tačiau dabar jau matau, kaip nuostabiai save išgryninau 🙂pagaliau pildosi gyvenimo žingsniai, svajones mylima veikla…
Dėkoju tau ir tavo 😇angelams 🙂 jie nuostabūs,🤩 tiek daug visko, daug gausos, lengvumo…. Nes kai prašome ta ir gauname !!!🙃🌟🍀esu pakylėta kaip viskas pildosi su visa visata 😍įsimylėjau save iš naujo !!!🥰💝🍀
 
Didžiausios sėkmės tavo angelams ir Tau!!
Linkėjimai,IlidaDecor (Ieva)🙃🍀

Patricija:

Kai mokiausi Traukos dėsnio programoje, buvau įsivardinusi sau, kad noriu komandos, ir noriu per savaitę gauti tam tikrą kiekį rekomendacijų, dabar, praėjus trims metams, visa tai turiu!

Prieš du metus rašiau kad po metų noriu būti su pilvu, ir buvau, dabar mano dukrytei 10 mėn.!

Daiva:

Kai mokiausi Traukos dėsnio programoje, buvau užrašiusi 142 punktų sąrašą, ką noriu turėti. Paskaičiavau, kad praėjus dviems metams jau 71, t.y. lygiai pusę jų jau turiu! Ir tai ne tik paprasti dalykai tokie kaip nueiti į kirpyklą, bet ir darbas su terapijom, vaikais, moterim, porom. Labai norėjau į teta healing kursą ir pakliuvau, mokytoja priėmė mane dalyvauti nuotoliniu būdu!

Klausydama programos įrašų buvau atsipalaidavusi, tikėjau, kad viskas ateina, ir taip ir buvo! Atsirado daugiau vidinės ramybės.

Ieva:

Atsimenu kaip per mokslus įsivaizdavau kaip prašau savo kolegų darbe kad prikaltų lentyną ant kurios susidėsiu apdovanojimus ir tuos apdovanojimus gavau!

Norėjau dirbt iš namų ir man vadovė pasiūlė tą daryti, nereikėjo net prašyti!

Tapo lengva, išmokau įsivaizduoti kad aš tai pasiekiau, kad jau tai turiu.

Norėjau išbandyti tinklinį marketingą, pritraukiau pasiūlymą dirbti su sveiku produktu, draugišku aplinkai, kas man labai svarbu.

Kai išsitraukiau savo užrašus, kur programos metu rašiau visus savo norus, radau užrašyta, kad „noriu turėti dizainerės savybių, kad mokėčiau kurti gražius interjerus“ – aš net neatsimenu, kad būčiau užrašiusi tai!

O dabar turiu ne tik savybių, bet ir kvalifikaciją!

Negaliu nustoti šypsotis!

Laima

Pasirodo, jau prabėgo lygiai 3 metai! 

Taigi, prieš tris metus svajojau ir rašiau apie: 

-Mylintį vyrą (tiksliau, apie idealius naujus santykius

-Didesnes pajamas

-Šiltus santykius su vaikais. 

Šiandien galiu pasidžiaugti šiltesniais santykiais su vyru (tuo pačiu:)), kuriuose daugiau supratimo, pagarbos, palaikymo.

Su paaugliu sūnumi buvo visokių įtemptų periodų ir audrų, bet paskutinį pusmetį jau susikalbame, atradome vienijančias sritis, džiaugiuosi pas jį atsiradusiomis svajonėmis ir planais.  

Pakeičiau darbą (prieš 2,5 metų), kuriame turiu daugiau laisvės, esu labiau vertinama, ir uždirbu maždaug du kartus daugiau. 

Didžiąja dalimi pasikeitė draugų ratas, atsirado naujos veiklos, o su ja bendraminčių, daugiau pozityvumo. 

„Niekas negali duoti mums to, ko mes neturime“ – šis teiginys nebuvo naujiena ir iki Traukos dėsnio, tačiau šiandieną aš jį suprantu giliau…

Įvyko didesni ar mažesni pasikeitimai visose srityse, kurios man buvo svarbios. 

Agnesė:

Sveika, Justina!

Vakar besidžiaugdama geru oru ir vaikščiodama miške galvojau, ką ir kaip atrašysiu. Šis tavo laiškas kaip visada laiku, nes neseniai vėl klausiausi pirmojo įrašo apie Traukos dėsnį su noru vėl perklausyti ir praktikuoti visą kursą.

Kursą pradėjau 2015 m. liepos mėnesį simboliškai per savo gimtadienį Labiausiai mano praktikuoti pratimai yra „Aš ir Visata“ bei „Argi nebūtų puiku jei…“.

Labiausiai pasikeitęs dalykas apie mane, kad labiau pasitikiu nuojauta ir vadovaujuosi jausmais (nebesistengiu pagrįsti visko protu), tapau labiau atsipalaidavusi ir pasitikinti Visata. Prieš kursus kaip tik atrodė, jog reikia už viską kovoti, kad gautum, o po kursų pasitikiu Visata ir apskritai labiau pasitikiu žmonių geranoriškumu, todėl tapo lengviau ir saugiau pasaulyje

Vien pasitikėjimas savo emocijomis atnešė labai daug naudos, teisingų ir gerų sprendimų!

Neįtikėtinai ir gana greitai nuo kursų pradžios išsipildė mano trokštamas darbas. Darbą suradau net neieškodama, o šiaip pasikalbėjusi su naujoke Karate treniruotėje ir tas darbas netgi buvo toje kompanijoje, kurioje norėjau įsidarbinti prieš keletą metų! Taigi išsipildė esamas ir senas noras

Šarūnė:

Išties, kai kreipiausi į Tave 2016 metų sausio mėnesį, buvau ir pasimetusi ir bepradedanti eiti savarankiškos veiklos keliu, naujos man. Turėjau svajonę įkurti studiją

Ir taip, studija jau dvejus metus yra „Lašo jėga“ vardu

Ką tiksliai gausi prisijungusi: 

11 savaičių programa sudėliota taip, kad sistemiškai ir mažais aiškiais žingsneliais atskleisiu jums visus niuansus, kaip pritaikyti Traukos dėsnio filosofiją sėkmingai savo gyvenime:

Pirma savaitė bus skirta Traukos dėsniui.

Joje trys pagrindinės pamokos:

1. Video su Traukos dėsnio apibūdinimu, vienu pratimu ir vienu burtu

2. Tapingo sesija tema „leidžiu sau jausti“

3. Angelų palaikymo žinutė ir pavyzdžiai kaip įsileisti daugiau palaikymo

Po to septynios savaitės bus skirtos vis kitam Traukos dėsnį papildančiam dėsniui:

+ kiekvieną savaitę tapingo sesijos ir angelų žinutės!

Paskutinės trys programos savaitės bus skirtoms įrankiams, be kurių neįsivaizduoju Traukos dėsnio taikymo: tapingui, angelų palaikymui, ir vienam slaptam ingredientui, kurio kol kas neišduosiu! 

11 savaičių yra ilgas laikas, todėl įdėjau tris laisvas savaites, kad ramiai spėtum keliauti su programa:

 

Prisijungdama dabar, gauni:

Pilną programą Traukos dėsnio magija Tavo gyvenimui (vertė 899 eur.), kurioje: 

 • 11 savaičių konkrečių pavyzdžių, pratimų ir burtų, kaip pritaikyti Traukos dėsnį Tavo gyvenimui!
 • 11+ tapingo sesijų visoms neigiamoms emocijoms paleisti (o jų tikrai iškils! visiems iškyla :))
 • Paprastais ir mažais žingsniais suskaidytą visą Traukos dėsnio filosofiją, kad tiksliai žinotum, nuo ko pradėti ir ką daryti kasdien
 • Visa programa išdėliota su trim laisvom savaitėm, kad, na, kai atsitinka gyvenimas, spėtum ramiai pasivyti ir galėtum toliau keliauti su programa
 • 15 savaičių nuo lapkričio 28 iki kovo 11 d!

Papildomos dovanos tik šiai grupei nuo 2022 11 28: 

 • Asmeninės Angelų ir kitų šviesos būtybių žinutės kiekvienam mėnesiui kiekvienai dalyvei visos programos metu (gruodį – Vienaragų, sausį – Angelų, vasarį – Gausos Angelų, kovą – Drakonų!)
 • Net 11 klausimų – atsakymų susitikimų gyvai zoome visos programos metu kiekvieną savaitę! (bus įrašai)
 • Vakaro susitikimas – Vizijos 2023-iems dirbtuvės su Traukos dėsniu ir Angelų palaikymu 2022 12 08! (bus įrašas)

Dviejų savaičių pinigų grąžinimo garantija!

Traukos dėsnio magija – transformuojanti mokymų programa, kurios metu iš nepasitikėjimo, nuolatinio bėgimo ir užstrigimo pereisi į lengvumą ir džiaugsmą čia ir dabar, ir kasdien judėsi savo svajonių link su pasitikėjimu ir Visatos palaikymu.

Jei per pirmas dvi programos savaites nuspręsi, kad ši programa vis dėlto ne Tau, grąžinsiu visus sumokėtus pinigus.

Viskas, ką Tau reikės padaryti – tai atsiųsti man pirmų dviejų savaičių pratimus, kad matyčiau, kad iš tiesų programą išbandei. 

Duodu šią garantiją nes tikiu, kad mano programa veikia, jei DARAI. Jei nieko nedarysi, tikrai neveiks 🙂 Na o jei vis dėlto pabandžiusi pirmas dvi savaites suprasi, kad tai ne tau – tuomet grąžinsiu visus sumokėtus pinigus ir draugiškai rasti tai, kas veikia Tau!

Vienas didžiausių mano talentų ir dovanų šiame gyvenime yra paimti sudėtingus dalykus, tokius kaip Traukos dėsnio filosofija, ir paversti juo mažais lengvai suprantamais ir padaromais žingsneliais, kai per pavyzdžius, istorijas, pratimus ir konkretų pritaikymą praktikoje eisim kartu – o jei kils klausimų, turėsi net vienuolika progų juos užduoti ir gauti savo atsakymus! 

Klausimai kuriuos dalyvės dažnai užduoda prieš prisijungdamos prie programos:

1. Bet kaip viskas vyks? Ar aš mokėsiu prisijungti?

Visą programos medžiagą patogiai rasi vienoje vietoje programos puslapyje.

Čia galėsi patogiai pasižymėti sau asmeniškai, kurias pamokas jau praėjai, o kurios dar liko:

 

Jei naudojiesi el.paštu  – Tau pavyks! 

2. O jei nespėsiu eiti kartu su programa?

Taip, programa ilga, net 11 savaičių. Būtent dėl to įdėjau net tris laisvas savaites programos metu, kad kuo daugiau žmonių keliautų kartu su programa. 

O jei reikės daugiau laiko – irgi viskas gerai! Visos pamokos ir įrašai bus prieinami neribotą laiką.

Taip pat ir naujausios programos versijos – kartą nusipirkusi šią programą taip pat gauni ir visus jos atnaujinimus.

3. Ar sulauksiu pagalbos jei bus kažkas neaišku? 

Taip! Savo klausimą galėsi užduoti bet kada el.paštu arba per klausimų – atsakymų susitikimus gyvai kiekvieną programos savaitę – turėsim jų net vienuolika! 

4. O jei tai man neveiks?

Žinau, dažnai kyla abejonė, ar tai suveiks būtent mano situacijoje ir būtent mano norui. Per pastaruosius septynis metus esu viską išbandžiusi su Traukos dėsniu, ir mano patirtis, ir mano klienčių patirtis – kad tai veikia su viskuo. Net pastarųjų metų pandemijos ir karo ir visų kitų baisybių akivaizdoje dabar labiau nei bet kada grįžtu prie šių žinių ir principų. Žinoma, ir Tu turi padaryti savo dalį. T.y. rasti laiko pratimams ir praktikoms. Bet gera žinia – to laiko nereikės labai daug! Ir tik primenu, kad jei vis dėlto pasirodys, kad Tau tai neveikia – turi dvi savaites susigrąžinti sumokėtus pinigus.

5. Ar nereikės tam skirti labai daug laiko? Aš ir taip užimta…

Taip, kažkiek laiko skirti reikės, tai tiesa. Bet gera žinia yra ta, kad jo nereikės labai daug! 10-15 min per dieną, arba 30 min du-tris kartus per savaitę pamokoms peržiūrėti ir užduotims padaryti. Tavo svajonės juk to vertos?

Žinau, kartais atrodo: turėčiau jau pati susitvarkyti, juk viską žinau!

Bet tai netiesa. Traukos dėsnio filosofija ir idėja, kad mes galim gyventi su palaikymu yra tokia neįprasta mums, kad reikia tikrai aiškių instrukcijų ir vedimo, kad patikėtumėm ir įprastumėm gyventi kitaip.

nežadu kad bus lengva ir paprasta. Per pastaruosius septynis metus esu tiek daug kartų kritusi, kad jau esu patyrusi visas nesėkmes, kurias tik galima įsivaizduoti su šiuo dėsniu.

Bet kaip sako Brene Brown, svarbu ne tai, kiek kartų nukrenti. Svarbu tik, kad atsikeltum vienu kartu daugiau!

Užtenka graužti save, bausti ar bėgti nuo savęs.

Leisk sau turėti palaikymą šioje kelionėje į save. Tu to verta. Tavo svajonės vertos to.

Kviečiu – iš visos širdies!

Mes jau pradėjome, bet dar gali įšokti į šį nuvažiuojantį traukinį – parašyk man!

Su meile,

Justina

Tavo gyvenimas. Tavo taisyklės!