Angelų istorijos

Gaunu nuostabių istorijų apie klienčių ir prenumeratorių patirtis su Angelais. Štai keletas jų:

Rasos žinutė:

Daiva gavo patvirtinimą kad yra teisingame kelyje:

Danutė atrado naujus būdus bendrauti su Angelais:

Jovitai atliepė Motinos Marijos korta:

Ingridai stipriai atliepusi Angelų žinutė:

Danutės patirtis su Angelais:

Giedrė ir gražus Angelų priminimas nemenkinti savęs:

Birutės bendravimas su Angelais:

Vaida ir Angelų ženklai jai:

Ivonos patirtis su Angelų skaičiais:

Ramintos žinutė:

Linos patyrimas, kad viskas visada vyksta jos naudai!

Trumpa bet labai miela Elytės žinutė:

Labai Dėkoju savo angelams sargams,kad mane suvedė su Tavim. Viskas vyksta mano naudai,kaip patvirtinimas iš Visatos. Labai myliu ir Dėkoju,kad esi tokia Drąsi ir Mylinti. Ačiū! – Elytė

Jolantos angeliška istorija apie boružėlę žiemą:

Labas,  Justina. Štai koks nuostabus įvykis nutiko:

Kūčių diena. Nors mano dukros negalėjo grįžti namo ( jos studijuoja kituose miestuose) Kūčių vakarienei ir ruošiausi būti viena, vistiek gaminausi 12 patiekalų. Be gaminant vieną iš patiekalų pastebėjau kažkokį vabaliuką ir pagalvojau kad kokia blakė bus. Vabaliukas nuskrido ant virtuvės lango, o aš pasiėmusi skudurėlį jau ruošiausi jį sutraiškyti, tačiau priėjusi arčiau prie lango pamačiau kad tai boružėlė. Nesupratau iš kur ji atsirado žiemą, nes už lango snigo, tačiau tai mane labai nudžiugino. Priėmiau tai kaip angelų ženklą, kad aš nesu viena, kad mane supa angelai, kurie visada šalia manęs.

Ačiū jiems, kad jie visada yra šalia manęs ir saugo mane. Taip gera jausti, kad jie yra šalia.

Kuo geriausios sėkmės jums Justina. ~ Jolanta

Ilonos žinutė gavus asmeninę kortą apie dėkingumą:

Rasos laiškas gavus kortą apie darbo pasikeitimą:

Jei širdis žino, kas yra TIESA, bet protas vis bando atmesti, štai vienas pavyzdys. Šį laišką gavau nuo Rasos kai nusiunčiau jai laišką apie darbo pasikeitimą:

Eglės dramatiška patirtis su Angelais (su laiminga pabaiga!):

Liepos pabaigoje gavau angelu korta „atsikratyk trukdžių“  kaip tik atostogavau…ir galvojojau, na gal cia ne man…nezinau kokie cia gali buti trukdziai..ir pan…na zodziu, nesupratau tos kortos.
Ta savaite grizinejau po atostogu namo ir lektuve netycia palikau savo kompiuteri. Tik grizusi namo pastebejau tai,  supratau kad palikau ji lektuve ir puoliau i panika. Didziausias buvo kaltes jausmas, kad kaip as (!) galejau taip apsikvailint, neapsiziuret! Kaltinau save, verkiau, tikrai labai blogai jauciausi (omg kokios emocijos buvo uzvalde, nors cia tik daiktas, kaip dabar pagalvoju!) Pradejau galvoti kad nauja kompiuteri gal ir nusipirksiu, o visos nuotraukos, darbo failai, dokumentai ir pan, tai vede dar labiau i nevilti!  Zodziu kita diena vis dar verkslenau ir buvau prastos nuotaikos (neziurit to, kad esu optimiste gyvenime)… Skambinejau kas 2 valandas lost and found, bet mano kompiuteris vis dar neatsirado. Kita diena suemiau save i rankas susitelkiau i malda/meditacija, atsidaviau visiskam tikejimui ir pasitikejui, Dievo valiai (daug asaru riedejo)  kartojau mintyse, kad kad ir kas atsitiktu su kompu ir su manim ateityje, as vis tiek pasitikiu auksciausiom jegom, besalygiskai, visaip kaip galiu, vis tiek pasitikiu apsaugos angelais…(as juk jiems meldziausi pries skydi, prasiau apsaugos, o kaip viskas atsitiko! ) Po sios maldos kazkaip ramiau ant sirdies pasidare, tarsi nuploviau asarom ta visa skausma, liudesi, kalte….Atsidaviau pasitikejimui.  Kita diena paskambinus i lost and found suzinojau kad mano kompas atsirado… veliau atsiemiau ji. Be galo dziaugiausi del to!  Kita savaite is taves gavau arkangelo Mykolo ( beje mano mylimiausio arkangelo) korta:
Kliūtys pašalinamos. Visas tavo darbas su savim ir teigiama energija įveikė senąsias kliūtis, blokai iš tavo kelio pašalinami. Dabar tu patirsi progresą ir judėjimą į priekį su savo projektais. Labai labai apsidziaugiau. Na gal ir ne visai gerai sureagavau ir situacija, bet si korta man buvo patvirtinimas, kad viskas gerai, taip ir turejo buti, kad tai tik gal buvo mano isbandymas. Aciu tau dar kart, tikiuosi neprailgo skaityti mano istorija.
Apkabinu ir labai labai dekoju uz kortas! 

🍀
😘
😇

Gero vakaro
Eglė 🙂

Jurgitos žinutė:

Rasos laiškas gavus žinutę „Mylimas žmogus danguje“. Tai buvo korta bendrai visiems prenumeratoriams: