Asmeniniai tapingo įrašai

Dirbdama su klientėmis pastebėjau, kad labai pasiteisina asmeniniai tapingo įrašai, t.y. klientė parašo man savo problemą, aš pagal tai padarau būtent jai skirtą įrašą (apie 10 min. trukmės), ji tapina maždaug savaitę, tada parašo man, kas pagerėjo, kas naujo iškilo, kas dabar svarbu, padarau antrą įrašą, po to trečią ir ketvirtą.

Štai ką klientės sako apie asmeninius tapingo įrašus:

Kristinai dariau įrašą apie baimę paleisti kalbėti anglų kalba:

Sveika,
nežinau kokių tu ten, Justina, galių turi, bet tapingas būtent apie mane 🙂 Iš tikrųjų viskas taip susiję, kad net susitikau su maža Kristina…Tapingo pradžioje šiek tiek suskaudo galvą, labai daug žiovavau (man atrodo net ir tau buvo žiovulys vienoje vietoje, tikrai nusišypsojau supratusi :)))))Gėriau labai daug vandens, tapindama išgėriau pusė litro !! Man pirmą kartą taip…Maža mergaitė apsupo šiluma, tokio pasitikėjimo įkvėpė :)Tapinau pasileidusi įrašą telefone, o kompiuteryje buvo FB įjungtas, po tapingo savo FB sienoje pamačiau nuotrauką, kur moteris geria kavą ir skaito knygą, kažkaip man surezonavo mintis galvoje, kad aš noriu būtent tokio santykio su anglų kalba 🙂
Ačiū labai, bandysiu tapinti ir toliau, pasidalinsiu kaip man sekasi 🙂
Geros dienos,Kristina

Klientė A., kuri kreipėsi į mane dėl panikos priepuolių, baimės išeiti iš namų, trūksta oro, svaigsta galva.

Štai kokią žinutę gavau iš jos:

Laba diena, aš netyčia radau jūsų video Youtube apie tapingą. Netikėjau, kad tai padeda, bet pabandžiau ir tai tikrai veikia. Noriu paklausti ar jus man galite asmeninį video padaryti su mano problemomis!?

Štai ką A. man parašė jau po pirmos savaitės, po pirmojo įrašo:

Labas rytas,Tapinu kiekviena diena ir pastebejau, kad esu ramesne ir tikrai sumažėjo baimės jausmas, bet būna dienų kai pablogėja o būna ir visai gerų. Kai tapinu pradeda trūkti oro, bet po tapingo jaučiuosi rami ir atsipalaidavusi. Šiaip kai tapinu aš labai daug žiovauju, kartais taip žiovauju, kad net tapingo negirdžiu. Ar normalu, kad per tapingą būna toks didelis žiovulys?

Justinos komentaras: taip, žiovulys tapingo metu – geras ženklas, nes tai rodo, kad organizmas atsipalaiduoja ir pasileidžia įtampa.

Įspūdžiai po dviejų savaičių:

Jauciuosi tikrai geriau. Kartais pradeda trukti oro, bet jau ne taip kaip anksciau. Aciū Tau Justina

🙏

 tu net neisivaizduoji kaip man padedi. Vien tavo balsas mane nuramina

😊

Na ir štai koks buvo paskutinis A. laiškas man po ketvirtojo įrašo:

Labas rytas

🌞

Man tavo padaryti irasai, tai tikrai labai padejo, nes pries irasus, tai jau bebezinojau ka daryti… O dabar jauciuosi ramiau, buna geresniu dienu, bet pasitaiko ir blogesniu. Tapinu kiekviena diena ir tikrai nesustosiu😊

Tapingas pakeitė mano gyvenimą… Aš dabar mažiau bijau ir ta baimė visai kitokia negu buvo prieš tai. Aš vis dar dirbu su savimi ir nėra dienos, kad netapinčiau… Pradėjau sportuoti ir geriu daug vandens. Ir aš visada būsiu dėkinga Jums Justina. Ačiū♥️

Klientei V. dariau asmeninius įrašus apie emocinį valgymą.

Štai nuo ko pradėjome:

Nesusidoroju su stresu ir krūviu darbe, jautriai reaguoju į viską, to pasekoje persivalgau ir auginu svori. Be to, nepaleidžiu praeities, gal sau neatleidžiu. Kaip ir pagrindines 3 temos: Paleisti praeitį, paleisti nerimą ir stresą, paleisti mintis apie maistą.

Aš jau išbandžiau kelis Jūsų įrašus, labai patiko ir jaučiuosi ramiau. Man tiesiog įdomu asmeniniai, kad darbe gal po ranka turėčiau, juk tai trunka kelias minutes, mano priaugtas svoris mane varo į neviltį. O kai jaučiu stresą, ištinka emocinis persivalgymas.

V. laiškas jau po pirmos savaitės, po pirmo įrašo:

Labas vakaras Justina.
Kaip ir žadėjau pasidalinsiu kaip sekėsi tapinti.
Klausydama pirmą kartą tapinau ir labai verkiau, nežinau kodėl? Paskui viskas sekėsi gerai. Tapinau dažniausiai 2 k dienoje. Kol kas nejaučiu pasikeitimų labai didelių, bet po tapingo jaučiuosi ramesnė. Pradėjau sekti savo emocijas ir pamačiau, kad apsivalgau supykus ant kažko, dar pastebėjau, kad nemoku klausyti kitu žmonių ir patylėti, kad į viską reaguoju jautriai ir netgi perdėtai.
Manau man reikės daugiau laiko, bet va pradedu savo blogybes matyti ir jas pripažinti 😊
Šiaip labai patenkinta visa tai pradėjus. Ačiū Jums.

Justinos komentaras: ašaros – dar vienas labai stiprus ženklas, kad užkabinome jautrią vietą. Reiškia, tapingas veikia! Pasileidinėja senas skausmas.

Po antros savaitės įrašo:

Laba diena Justina,

Sekasi man tapinti gerai, jaučiuosi darbe ramesnė, susitvarkau su užduotimis lengviau , nes nebereikalauju iš savęs tiek daug.

Visumoj jauciuosi ramesne 😊🌷

Na ir paskutinis pasidalinimas:

Labas rytas Justina,

Na, labai didelis Ačiu Jums, nes tapingas man iš tiesų padeda.
Ypač darbe nusiraminti ir taip nepergyventi dėl smulkmenų.
Aciu Jums🌷

Jolitai dariau įrašą apie emocinį valgymą. Štai ką ji parašė man jau kitą dieną:

Nori asmeninio tapingo įrašo ir TU? Parašyk man!

Pasaulis Tave myli!

Su meile,

Justina

Tavo gyvenimas. Tavo taisyklės!