Aš esu gausa!

Kas tai?

40 dienų kelionė, kuri padės Tau:

-Pradėti matyti gausą savo gyvenime ir įsileisti daugiau gausos

-Pagydyti savo santykį su pinigais ir įsileisti jų daugiau į savo gyvenimą įvairiomis formomis

-Sukurti stipresnį ryšį su savo aukštesniuoju aš, intuicija ir vidine išmintim

-Išvalyti neigiamą emocinį krūvį, kurį Tavo pasąmonėje turi pinigai ir taip panaikinti blokus, kurie neleidžia jiems ateiti

-Pagydyti savo vidinį vaiką

-Paleisti praeituose gyvenimuose duotus skurdo ir skaistybės įžadus (žinau, čia jau pereinam į pilkąją zoną, bet hei, jei būtent tai iki šiol tau trukdė, kodėl gi to nepaleidus?;)

-Sukurti ir sustiprinti ryšį su angelais, kurie nori, kad mes turėtume viską, ko mūsų širdis trokšta!

Kodėl gausa?

Esu labai, labai daug pamokų gavusi per pinigų trūkumą ir skolas. Ilgą laiką priešinausi tam, man atrodė, kas čia per tema? Kas čia per problema? Žmonės turi didesnių problemų!

Bet būtent taip gėda mus užrakina. Problemas su pinigais labai dažnai lydi gėdos jausmas, kad negaliu niekam pasakyti, negaliu pasiguosti, ir tikrai jau negaliu paprašyti pagalbos.

Tik pradėjusi garsiai kalbėti apie pinigų trūkumo, skolų ir vidinės gausos temas supratau, kiek daug žmonių su tuo kankinasi. Tai, kad tu esi čia rodo, kad jau žengei labai didelį žingsnį – pripažinai sau, kad tai yra problema.

Aš tiesiog dalinuosi tuo, kas veikia man ir ką naudoju iki šiol.

Leisk sau turėti pagalbą ir palaikymą – tu esi to verta!

Kaip viskas atrodys?

-40 dienų, šešias savaites kasdieniai laiškai nuo manęs su trumpa kelių minučių kasdiene užduotim  

-6 seminarai kiekvieną savaitę GYVAI antradieniais vakare (bus ir įrašai!), su paaiškinimais, pavyzdžiais, istorijomis, ir konkrečiomis užduotimis gausai įsileisti ir vidiniam pasipriešinimui paleisti. Bus ir įrašai!

-6 klausimų atsakymų sesijos gyvai kartą per savaitę atsakymams į visus klausimus

Uždara FB grupė tik šios programos dalyviams!

Kokias metodikas naudosiu?

  • Emocinės laisvės technika (tapingas)
  • Traukos dėsnio metodika
  • Angelų palaikymas
  • Teisingų įpročių kūrimas

Ir tai dar ne viskas…

Papildomai: Keturi tapingo įrašai pinigų tema: (vertė – 80 eur!)

  • Aš esu pinigų magnetas
  • Paleisk trūkumą, atrask gausą
  • Patikėk, kad tai jau turi (kai nori pritraukti kažką konkretaus)
  • Aš esu verta (kai sunku patikėti kad gali tai turėti)

Nauja grupė startuoja liepos 22 d.!

Prisijunk – pilnas mokėjimas

Mokėjimas per 4 mėn

Mokėjimas per 9 mėn

Kad būtų visai ramu – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija.

O ką jei man nepatiks ar netiks? Per keturiolika dienų nuo mokėjimo grąžinsiu visą sumokėtą sumą. 😉

Ką sako programos dalyviai?

Dovilė:

Alma:

ką pakeitė mano gyvenime ši programa.  Visų pirma tu duodi visus rėmus taip aiškiai išdėliotus👼.Tik reikia skirti laiko padirbėti su savimi nuoširdžiai kiekvieną dieną. Jei tik sutingsti ir gausa tave aplenkia. Tokie vyksta stebuklai   tai reika pamatyti ir pajausti sau pačiai. Ačiū už visus atsakytis klausimus💖.Ačiū Justina už pamokas, už patarimus kaip lengvai pritraukti klientą namo pirkimui. Ir namas parduotas👍💫💖.Ačiū, kad esi 😘.

Raminta:

Gausos programa pirmiausia davė supratimą, kad viskas priklauso nuo manęs ir minčių. Taip pat man padėjo pradėt taupyt, kažkaip net ir atrodė nelengvu laiku, bet vis į pliusą.  Ačiū Justina! 

Vilma:

Prisipažįstu – taip ir nepraėjau visos programos, bet jau tai ką praėjau į mano gyvenimą atnešė tiek naujų nuostabių dalykų, patirčių bei laisvės norėti, sau leisti ir gauti, kad net buvo atėjusi mintis, jog esu kur kas labesnis „laimės kūdikis“ gausoje nei mano bičiuliai 😉
Ačiū, Justina, už galimybę! 

Vyda:

Seniai norėjau turėti savo automobilį, bet visada sakydavau, kad nėra poreikio jį turėti – mažam mieste galima visur nueiti. Tuo labiau, kad vairuotojo pažymėjimui 22 metai ir vairavimo praktikos per tuos metus buvo mažai. O dar mano amžius… Bet susiklostè gyvenimo aplinkybės taip, kad man buvo pasiūlytas mano svajonių automobilis ir aš priėmiau iššūkį ! Visada, įsėdusi į mašinytę, padėkoju angelams už savo sprendimą , paprašau jų apsaugos. Niekas šiam gyvenime nevyksta šiaip sau. Ačiū Tau Justina !

Janina:

Labas, Justina!Džiaugiuosi, kad galėjau sudalyvauti Tavo Traukos dėsnio ir pinigų programoje. Ji man buvo džiugi 40 dienų kelionė link gausos mano mintyse ir palaipsniui gyvenime. Daug įdomių praktikų ir ankstyvą rytą gauta korta suteikdavo galimybę sąmoningai pasiruošti dienai ir savo dėmesį sutelkti į norimus dalykus savo gyvenime. Programoje suvokiau, jog turiu išvystyti savo įgūdį sąmoningai nukreipti  savo mintis lik to, ko aš noriu, o tuomet vyko daug stebuklų gyvenime, ypač netikėtos džiugios dovanos. Taip pat į mano gyvenimą atėjo nuostabus žmonės ir situacijos. Dėkoju Tau Justina! 

❤
🙏

Eglė:

Sveika Justina, pirmiausia noriu pasakyti dideli AČIŪ už suteiktas žinias programoje „Tapk pinigų magnetu, pasitelkę traukos dėsnį“. Taip pat pasidalinti įžvalgomis ir pastebėjimais. Pradėjus dalyvauti buvau ne kokioje finansinėje situacijoje. Tiksliau pasakius pajamos buvo labai mažos, turėjau skolų, o apie pinigų pasitaupymą negalėjo būti net minties 🙁 jaučiausi nestabili finansiškai ir dėl to labai ne pasitikėjau savimi. Pradėjus dalyvauti programoje atidžiai per klausydavau kiekvieną Tavo video įrašą, kai kurias mintis išsirasydavau. Pradėjau atlikinėti kai kurias užduotis, naudoti mantras. Su laiku pradėjau pamažu keisti ir mąstymą apie pinigus. Ir pastebėjau pokyčius. Vos ne kasdien atsitikdavo džiugių dalykų, būdavo kad netikėtai sulaukdavau nedidelių pinigų sumų, pvz nusiperku loterijos bilietėli ir laimiu nedidele pinigų sumą, netyčia pamatau labai gera akcija bateliams, kurie buvo labai brangus ir kurių už pilna kaina nebūčiau galejus įsigyti ir t.t. Žinau, kad smulkmenos, bet buvau labai laiminga ir džiaugiausi kiekviena iš ju

😊

. Apibendrinant viską nuo programos pradžios iki dabar galiu pasakyti čia kur esu šiuo metu labai skiriasi nuo kokioj situacijoj buvau pradžioje. Susiradau gan nebloga darbą, sąskaitoje visada turiu pinigų, skolos išmoketos, ir beja nemažai jau esu pasitaupius, per daug savęs nevaržant

😊

 Taip pat vis karts nuo karto pinigai ateina pas mane iš netikėtų šaltinių. Ir visa tai tik Tavo dėka Justina! Su malonumu mielai sudalyvauciau ir šiais metais Tavo rengiamoje programoje 🙂 Beja seku Tave jau keletą metų. Visada patinka video, mintys, kuriais daliniesi su mumis. Visada randu gerų patarimų, kuriuos panaudoju savo praktikoje ir tai veikia 100% Atsiprašau už tokį ilgą laiškeli, bet smagu pasidalinti teigiamais pokyčiais. Ačiū, kad esi ir visa ko geriausio!
Su meile Egle

Kristina:


Labai smagu buvo dalyvauti ir mokytis pastebėti gausą gamtoje ir visur kitur. Kai pradėjau stebėti kur yra ta gausa, vieną dieną supratau (kai lijo lietus už lango), kokia gausybė mažų lietaus lašiukų krenta iš dangaus. Man tarsi akys atsivėrė ir toks džiaugsmas apėmė, nes anksčiau į lietų nekreipdavau dėmesio. Tai tokia nuostabi patirtis, kurią iki šiol prisimenu su tokiu malonumu. Šiaip, pinigai ateina pas mane ne visada tiesiogiai. Ateina per vyrą, dovanų pavidalu ir net pasiūlymais iš draugų su galimybe papildomai užsidirbti. Labai smagu, kai tai suvoki.

Lina:

Sveika Justina, 
Priminei, kad dar tik metai praėjo, kai išklausiau programą  ‘Tapk pinigu magnetu’ , o atrodo, kad kokie penki. Aš labai dažnai dėkoju tau ir už tavo žinias, tai buvo tarsi ištiesta ranka skęstančiam pelkėje ir pamažu ištraukianti į saugią vietą… o įklimpusi aš jau buvau iki kaklo: namai, vaikai, vyras…viskas erzino, viskas blogai, visi kalti, bet tik ne aš. Aš reikalavau to emocinio pasitenkinimo, to saugumo iš aplinkos ir buvo tik blogiau ir sunkiau. Ir kai atrodė, kad jau dabar taip ir kentėsiu iki pasaulio pabaigos, aš gavau dovaną – tavo mokymus. Turbūt jau po trečios paskaitos atsivėrė akys. Meditacijos buvo išvis kosmosas. Aš pradėjau sugrįžti į save. Pradėjau nors dar pašnibždom, bet jau išgirsti save. Galima sakyti pradėjau pabusti. Tuo savęs pažinimo, savo gyvenimo kūrimo keliu einu ir šiandien ir visa tai, tik Tavo dėka. Ačiū už tai ką darai ir kaip darai. Ačiū

Janina:
Gavau netikėtų ir malonių dovanų, susipažinau su įdomiais man žmonėmis 🙂

Dovilė:


Aš kuo daugiau dėkoju už tai ko noriu ir man atsiranda gal keistai skamba bet pvz kai nori kokio daikto bet tu nerandi kur ji nusipirkti ir po dėkingumo aš jį radau (savo svajonių raudoną piniginę, indus su drugeliais…)
Tai loterijoj laimėjau pinigų ne daug 20 svarų bet smagu kai netikėtai laimėjau

Kristina:


Pradėjau pastebėti,kad gyvenu gausoje,jos tiek aplinkui daug. Pinigų taip pat užtenka tiek kiek jų tuo metu reikia, nežinau jie tiesiog atsiranda. Nuo šiol gyvenu pozityve kas liečia finansus, žinau kad tik teigiamos mintys padės pasiekti tikslą,o jei kartais pasiklystu padeda įvairios išmoktos technikos, kurios akimirksniu išsklaido blogas mintis ir abejones.

Agilė:

Ši programa man padėjo šiek tiek padidinti gaunamas pajamas iš esmės nieko nekeičiant tiesiog taip susiklostė aplinkybės kad mane siunčia į komandiruotes ir aš gaunu komandiruotpinigius bei premijas vis dar tačiau tuo pat metu atsiranda ir papildomų išlaidų taip kad pinigėliai ateina ir vėl išeina, pinigėlių išėjimo procesui sustabdyti vis dar ieškau atsakymo, bet kaip minėjau tavo siunčiamos mintys man labai patinka ir aš visada žaviuosi žmonėmis kurie ieško ir randa savyje vidinių resursų išeiti iš komforto zonos, TU esi viena iš jų dėkoju ir linkiu nesustoti daryti tai ką darai.

Ieva:

Siunčiu šią trumpą žinutę padėkoti už šitą nuostabų kursą, ir tikrai liūdžiu, kad jis baigėsi… Būtinai būtinai vėl darysiu iš naujo, aš net neįsivaizduoju tokio vakaro kaip eiti miegoti neužsirašius minties apie traukos dėsnį (kur siųsdavai kiekvieną rytą) ir neužrašius dalykų už ką esu dėkinga. Tai tapo įpročiu.

Iš viso kurso man labiausiai patiko magneto meditacija labai konkreti, lengva viską įsivaizduoti, atsipalaiduoti ir patikėti…

Taip pat per šį kursą išmokau kažkaip lengviau, be negatyvių minčių žiūrėti į daiktus, kurių negaliu nusipirkti. Pvz. jeigu pasimatuoju gražią suknelę, tačiau jos negaliu nusipirkti, aš vistiek pasidžiaugiu, kad štai kokia graži suknelė. Anksčiau tai tik susinervindavau su mintimis „kas iš to kad graži, kad vistiek negaliu nusipirkti“. Taigi tokių minčių nebeliko žiūrint į naujus rankinukus, batelius, ar keliones, apie kurias svajoju, tiesiog visai nebepykstu, kad šiuo metu aš negaliu jų turėti, o paprasčiausiai pasidžiaugiu, kad tai gražu, gera, miela, ir su pozityviomis mintimis toliau tęsiu dieną.

Kita gera žinia, kurią išgirdau iš tavęs šio kurso pradžioje – prašyti angelų kad atsiųstų aiškumą. Tai yra pats pagrindas šiuo mano gyvenimo momentu, kai nedirbu, ir nelabai suvokiu ką toliau darysiu, ar grįšiu į valdišką darbą, ar savo kažkokį versliuką kursiu, ar dar pabūsiu namų šeimininke…

Taip pat čia paskutinėmis dienomis supratau, kad turiu savyje daug pasipriešinimo, savigraužos, kaltės jausmo, galvojau, kad juos paleidau, bet pasirodo tik gilyn į save uždariau…

Na o šios žinutės pabaigoje norėčiau nuoširdžiai pasidžiaugti, kad man kažkaip atsivėrė akys ir aš pamačiau, kad mane supa daug nuostabių, gerų, labai šiltų žmonių, kurie mane myli.

Ačiū už viską, Justina xxxx

Su meile,

Ieva

Kristina:

Sveika, Justina!

Ech, kaip gaila, kad geri dalykai taip greitai baigiasi 🙂 Šitos 40 dienų man buvo tokios nepaprastos, nes išmokau pastebėti teigiamus ir gerus dalykus, o plius tai, kad rašydama pasidalinimą apie tai, kaip sekasi, iš tikrųjų suvokiu, kad esu sėkmingas žmogus.

Man sekasi tikrai gerai, esu sėkminga ir pradėjau tai akivaizdžiai suvokti, kai išorėje tai patvirtinama, pvz. vežiau tetą į Kauną, į klinikas. Ten ji priėjo anksčiau nei buvo jos laikas, tačiau gavo siuntimą į kitas klinikas ir pasiūliau tiesiog nuvažiuoti „gal mums ir ten pavyks prieiti pas gydytoją be išankstinio registravimosi“. Taip ir buvo. Tą dieną mes padarėme daug darbų, o ir spėjau grįžti laiku, atlikti tolimesnius savo darbus.

Šią savaitę suvokiu, kad pinigai ateina pas mane ir nebūtinai popierine išraiška. Štai, gavau dovanų iš tos pačios tetos už pagalbą auksinius auskarus. Supratau vieną dalyką – reikia išmokti man priimti dovanas 😀

Pinigai ateina ir per mano vyrą 🙂 Ankstyvą pavasarį vykau iš Kauno į Raseinius (gyvenu čia) autobusu ir susipažinau su tokia labai gerų akių močiute. Mes išsikalbėjome ir pasipasakojau, kad mano vyras stalius. Apsikeitėme telefono numeriais, parodė, kur gyvena. Savaitgalį jos dukra skambino ir ieškojo staliaus. Žodžiu, mano vyras gavo užsakymą 🙂

Džiaugiuosi, kad prie mano verslo komandos jungiasi žmonės: penktadienį prisijungė net du nauji žmonės. Esu be galo patenkinta.

Projekto dėka daug ką pergalvojau, ieškojau gausos aplink ir pradėjau pastebėti net mažiausius dalykus.

P.S. Pradėjau daryti tą žaidimą, kuriame Visata man dovanoja pinigus ir leisti juos ant popieriaus 🙂 Man labai patiko. Išlaisvinau savo fantaziją :D:D:D

Dėkoju, dėkoju, dėkoju už nepaprastą projektą!!! Aš jš ir vėl kartosiu 🙂

Sėkmės visiems dalyvavusiems šiame projekte ir nepakartojamai organizatorei 🙂

Kristina

Luiza:

Nemoku nei gražiai rašyt, nei sklandžiai minčių išsakyti, bet visgi negalėjau nepadėkoti už šią puikią galimybę sudalyvauti šioje programoje. Tokių didelių stebuklų, kaip pvz.didelio laimėjimo loterijoje neįvyko, nors kiekvienas tą laimėjimą vertina savaip. Juk rasti, sutikti mylimą žmogų, pasikeisti nemielą širdžiai darbą į mylimą, irgi būtų galima vadinti laimėjimu gyvenimiškoje loterijoje. Tačiau požiūrį į pinigus, į jų buvimą arba nebuvimą tikrai manyje pakeitė. Pradėjau ramiau reaguoti į pinigų trūkumą, pvz.kai reikia netikėtai sumokėti už kažką, o šiuo metu tų pinigėlių nėra, bet jie ima ir atsiranda, ne, iš dangaus žinoma jie nenukrenta, bet kažkas geranoriškai pasisiūlo juos paskolinti, darbe gauni netikėtai priedą ar panašiai. Tiesiog iki dalyvavimo šioje programoje nemokėjau vertinti tokių dalykų. Tad supratau, kad reik ramiau į viską reaguoti, kad viską ir viskas susitvarko ir beje savaime. Taigi ačiū tau labai už šią pamoką, už šią patirtį.

Kristina (populiarus vardas tarp mano klienčių:)):

Pradėjau pastebėti, kad gyvenu gausoje, jos tiek aplinkui daug. Pinigų taip pat užtenka tiek kiek jų tuo metu reikia, nežinau jie tiesiog atsiranda. Nuo šiol gyvenu pozityve kas liečia finansus, Žinau kad tik teigiamos mintys padės pasiekti tikslą, o jei kartais pasiklystu padeda įvairios išmoktos technikos, kurios akimirksniu išsklaido blogas mintis ir abejones.

Dėja:

Programa puiki. Ne viskas iš karto išeina. Patiko asmeniniai pavyzdžiai, palaikymas, kitų dalyvių potyriai. Justina tu puiki. Paprasta. Artima. Dabar jaučiu buvusio bendravimo trūkumą. Džiaugiuosi kiekvienu laišku ir mintim iš tavęs. Jie labai laiku, lyg tyčia tada kai man to reikia. Išmokau svajoti, kurti planus į priekį. Išmokau norėti ir pradėjau norėti. Į piniginius dalykus pradėjau žiurėt iš kitos pusės, iš gausos. Ačiū!

Aira:

Šioje programoje aiškiai, nuoširdžiai perteiktos mintys, kurio pasiekė mane. Pasiimu išmokimą džiaugtis paprastais dalykais, pastebėti nematomus dalykus…gausą aplink save, daugybę jausmų. Gausa pro truputį ateina į mano vidinį pasaulį, jaučiuosi geriau, aplinkui pradėjau matyti gražesnį pasaulį. Gausą, Jūsų dėka, pradėjau pastebėti visur, matau daugybę gėlių, daugybę žalumos, daugybę gerų žmonių t.t tarsi tik dabar praregėjau, mane užplūsta dėkingumas. Tiesa, atsirado ašarų gausa, bet jos džiaugsmo 😊.

Eglė:

Labai naudinga, konkreti ir aiški informacija.Pasinaudojus patarimais galiu sakyti kad traukos dėsnis tikrai veikia 🙂 Nuo šiol stengiuosi mąstyti tik pozityviai, nes įsitikinau kad tik mūsų mintys kuria mūsų realybę 🙂

Buvo kelios situacijos, kurios mane maloniai nustebino. Jau keletą metų vykstame į Lietuvą mašina, kadangi vasarą bilietų kainos lėktuvu labai aukštos ir paprasčiausiai negalime sau to leisti. Bet šiemet radome bilietus, kurių kaina tokia pat kaip ir vykstat mašina. Žinoma renkamės skristi 🙂
Kita situacija: Parduotuvėje matavausi batelius, kurie man labai patiko, bet kadangi kaina man pasirodė gan brangoka nutariau nepirkti. Po kelių dienų apsilankius toj pačioj parduotuvėj pamačiau kad būtent tų batelių, kuriuos matavausi nuolaida 50%. Ir žinoma aš juos nusipirkau!

Lina:

Man ši programa buvo didžiulis atradimas savęs pačios ir savo požiūrio į pinigus, pilnatvę ir gausą. Iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau į kasdieninę kortos meditaciją, tačiau jau po poros dienų, medituoti labai patiko. Kiek aš anksčiau esu bandžiusi ir vėl bandžiusi, nėra pavykę medituoti bent 5 minutes, o čia viskas vyko sklandžiai. Labai patiko mantra, kurios dažnai klausausi. Patiko mintys, žinios, pastebėjimai, paremti asmenine patirtimi. Tada supranti, kad nesi „balta varna“.

Iš tikrųjų labai džiaugiuosi, kad įrašus galėsiu klausytis dar kartą, nes nuo kitos savaitės vėl ruošiuosi viską kartoti nuo pradžių. Atsirado noras turėti tarsi dienos discipliną – meditaciją, rašymas, padėka.
Pradėjau dėkoti kasdien, pradėjau džiaugtis anksčiau net nepastebimais dalykais.
O bene svarbiausias suvokimas, tai iš paskaitų tarp eilučių suvokta ir išaugusi mintis – kas mano kūnas yra mano sielos namai, kuriuose aš esu šeimininkė ir kūrėja. Tai taip stipru, kad verčia bet kokias mano susikurtas teorijas ar ale kokybiško ir gero gyvenimo standartus, nes juk svarbiausia aš pati ir mano mintys. Ir šis suvokimas palietė labai daug gyvenimo sričių – asmeninius santykius, gyvenimo būdą ir t.t.

Antroje mokymų savaitėje į mano sąskaitą įkrito pinigų, kuriuos man gražino kaip neišmokėtą sumą už visus 12 mėn. Tai buvo taip netikėta. Tai buvo toks „bum!!! Traukos dėsnis veikia!!!!

Ši programa super. Ir tikrai 40 dienų yra tiek daug, kad paskui atsiranda priklausomybė ir noras. Norėčiau, kad ji truktų 365 dienas :)))

Ieva:

Antradienį užbaigėme kursą, o ketvirtadienį kaip iš dangaus nukrito naujo darbo pasiūlymas. Aš buvau dar nepradėjusi jo ieškoti, darbas tiesiog pats mane susirado! ir dar po poros dienų, gavau antrą pasiūlymą užsiimti papildoma veikla. Pinigų magnetas tikrai veikia!

Gintarė:

Keli pavyzdžiai, ką aktyviai naudoju:
Aš tai pavadinčiau „Perkeitimas su padėkojimu / pasidžiaugimu“.

1. Laukiu svečiuose giminių iš užsienio. Ieškojau žuvies gaminimui, bet negavau ir pirkau kitą, už kurią sumokėjau žymiai daugiau. Aišku, pirma mintis buvo „oi, kaip čia brangiai gavosi“, bet tada greit mintyse stabdau save ir perkeičiu į padėkojimą „ačiū už tai, kad galiu sau leisti nupirkti šios žuvies“
2. Dukra pradės lankyti dainavimo pamokas privačioje muzikos mokykloje. Kaina nuo rugsėjo 1 kyla, nors aš prieš tai visai sąmoningai nebuvau domėjusis, kiek kainuos, tad vėl viduje tiesiog pasidžiaugiu, kad jei mus priėmė į šią mokyklą, tai Visata pasirūpins, kad turėtume kaip padengti mokestį.
Tai man labiausiai veikia padėka/pasidžiaugimas, o kai kyla kažkoks neramumas, tai greit mintyse perleidžiu, kad Visata pasirūpintų sprendimu ar duoti man minčių dėl sprendimo.
Taigi, tokie mano pasidalinimai.  Labai lauksiu kurso pradžios, nes kažkaip visai smagu nuo rugsėjo 1-osios vėl pasinerti į kažkokius mokymus.
Sėkmės,Gintarė

Gausa nori pas Tave ateiti! Prisijunk!

Pilnas mokėjimas

Mokėjimas per 4 mėn.

Mokėjimas per 9 mėn.

Su meile,

Justina

Aš atsiveriu gausai!