Angelų mylėtojų klubas!

Jei jautiesi pasimetusi, eini per didelius pokyčius, išgyveni sunkų laikotarpį ar tiesiog ieškai daugiau prasmės šiame gyvenime – sveika atvykusi.

Jei kartais gyventi šiame pasaulyje atrodo tiesiog per sunku – tai todėl, kad taip ir yra, jei bandai daryti tai viena. Kartais pamokos, kurias pasirinkome išmokti, ateidami į šį pasaulį, yra tiesiog per didelis kąsnis apžioti vienai. Bet šviesos būtybės visada pasiruošusios padėti! Reikia tik paprašyti.

Palaikanti Visatos energija, angelai ir visos šviesos būtybės nuolat bando mus pasiekti! Kiekvieną dieną jie nori priminti mums: tu svarbi; tu reikalinga; tu pakankama; tu mylima; tu saugi; tu – šviesos nešėja.

Ar norėtum?

  • Turėti Visatos palaikymą kiekvieną akimirką kiekvieną dieną?
  • Jausti, kaip nuolat stiprėja Tavo ryšys su savo intuicija, savo siela, šviesos būtybėmis?
  • Kasdien vis labiau pasitikėti savim ir pasauliu?
  • Atsipalaiduoti žinodama, kad esi palaikoma ir drąsinama Angelų?

Visa tai tu patirsi Angelų mylėtojų klube!

Kas įeina į narystę?

  1. Asmeninė korta ir žinutė nuo angelų, atkeliaujanti tiesiai pas Tave kiekvieną pirmadienį šešis mėnesius! Nuo 2020 08 03 iki 2021 01 25!

Asmeninės kortos yra Angelų klubo „vinis„. Tai lengvas, greitas ir smagus būdas reguliariai gauti žinutę ir priminimą, kad angelai visada šalia ir bet kurią akimirką pasiruošę padėti.

2. Gausos angelų korta ir žinutė kiekvieną mėnesį, + meditacija, tapingas arba pratimas gausos tema!

Gausos angelai buvo pirmieji, prisibeldę iki manęs prieš keturis metus. Puikiai žinau, ką reiškia neviltis dėl finansinės situacijos ir visiško trūkumo jausmas. Todėl kiekvieną mėnesį skirsim dėmesio gausos temai. Daugiau apie gausos angelų kortas gali pažiūrėti čia.

3. Skirtingų šviesos būtybių kortos kiekvieną mėnesį:

Rugpjūtį: drakonai Daugiau apie drakonus čia ir čia.

Rugsėjį: vienaragiai Daugiau apie vienaragius čia ir čia

Spalį: gėlės Daugiau apie gėles čia

Lapkritį: fėjos Daugiau apie fėjas čia

Gruodį: gamta

Sausį: gyvūnai

Žemės sąmonei kylant, šviesos būtybių į Žemę sugrįžta vis daugiau. Klube gaudama asmenines įvairių šviesos būtybių kortas gausi galimybę patirti, su kuriomis turi stipriausią ryšį ir su kuriomis lengviausiai ir geriausiai pavyksta susijungti.

4. Uždara Facebook grupė tik klubo nariams

Daugybė žmonių man sako, kad kol neatrado manęs, bijodavo kam nors garsiai pasakyti, kad bendrauja su angelais, iš baimės būti palaikytiems nučiuožusiais nuo proto ar dar blogiau. Na, ši Facebook grupė nori žinoti viską, ką Tu žinai, patiri ir veiki su angelais ir šviesos būtybėmis!

5. PAPILDOMAI: kvėpavimo pratimai su sąmoningo kvėpavimo edukatore Šarūne Lynikaite kiekvieną mėnesį! Angelai bendrauja su mumis ir per deguonį, kurį kvėpuojame, tad kuo giliau kvėpuojame, tuo daugiau jų palaikymo priimame! Vienas ankstesnių mūsų su Šarūne pokalbių apie dėmesingą kvėpavimą.

Ir, žinoma, palaikymas iš manęs grupėje ir per susitikimus gyvai!

Kaip matei gavusi savo asmeninę kortą ir žinutę nuo Angelų, Angelai žino tiksliai tai, ko Tau reikia tuo momentu ir parenka kortą, kuri labiausiai tinka tai akimirkai ir tai situacijai.

Tik pagalvok, koks stiprus gali tapti Tavo ryšys su Angelais per visus 6 mėnesius?

DABAR yra laikas prisijungti prie Angelų mylėtojų klubo naujam pusmečiui!

Registracija tik iki liepos 27 d.:

49 eur. per mėnesį

arba

244 eur. sumokant visą sumą iš karto

DOVANA: Sumokėjusi visą sumą iškart, papildomai gausi asmeninę angelų kortų sesiją su manim per zoom (20 min.)

NAUJA: VIP Angelų palaikymo galimybė!

VIP palaikymas tai – narystė klube + 12 asmeninių sesijų su manim, už 499 eur. Vietų skaičius labai ribotas bet jų dar yra! Gal viena jų TAVO?. 

Angelai kviečia tave – prisijunk!

Klubo narių patirtis:

Rasa:

O aš turiu taip pat kuo pasidalinti! Būčiau pasidalinusi anksčiau, bet deja visiškai neturėjau laiko, nes man jusu traukiamos kortos atima mane is šio pasaulio ir duoda veiklos 🤣 kalb apie gausos kortas kurias turiu pusmečiui ir šiai savaitei 🤣 tai žinokit, Justina, nesu gyvenime tiek turėjusi veiksmo darbe, ar pasiūlymų dirbti, kai aplink dar pilna ir kitų mano kolegų, kuriems galėtų būti siūloma ateiti padirbėti diena ar kita viršvalandžių. Aš net bijau pagalvoti kokia suma laukia manes kita mėnesį, atidirbus 108 valandas viršvalandžių🤣 Gausos Angelai tikrai mane saugo, ta pastebėjau nuo tos dienos iki pat šiol, turiu darbą, kurio ačiū dievui dar niekas neuzdare šiomis dienomis kai tas virusas keliauja aplink… Jaučiuosi labai aprūpinta ir saugi, tuo pačiu šiek tiek pavargusi bet negaliu savęs sustabdyti tuo labiau, nėra dar tokio noro buvę, kad norėtųsi tiek dirbti. 🤣
Taip pat gavau pervedimą gan nemažos sumos is darbovietės, kurioje dirbau keletą metų atgal, jie nusprendė kad buvo nedamokeje. Tai žodžiu, dėl šito kas vyksta aš esu apstulbusi! 🤷‍♀️🤗😁
Taip pat, mėnuo laiko atgal(kuom vėl neturėjau laiko pasidalinti 🤣) nutariau kad laikas gyventi sau ir mėgautis gyvenimu, tad išsikrausciau į kitą būstą ir gyvenu viena, nes jaučiau kad man to reikia. Ir neturėjau jokios baimės ar apmąstymų kad gal man to nereikia, gerai ir taip… Bet jaučiausi kažkodėl labai saugiai tai ryžausi šiam žingsniui. O tuo metu kai krausciausi ir dėliojau daiktus, radau plunksnele kambaryje, ko pas mane tikrai nerasi. Tai supratau kad angelai mane saugoja… O paskutine diena pries paliekant kambarį, radau ant žemės dar viena. Tai manau angelai davė man ženklą kad tai ką darau, darau gerai ir įkvėpė man daugiau pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis. 😊
Nuo tos dienos viskas pasikeitė, visada jaučiu kad kažkas yra su manimi, nes man tikrai sekasi viskas ką darau.
Ir tikrai, Gausos Angelams tikrai esu dėkinga🤣💰💸

Ir ačiū Jums, Justina, kad esate. 💜

Su meile,
Rasa 💜

Giedrė:

Angelų klubas mano gyvenime atsirado pačiu geriausiu laiku, t.y. kai aš pradėjau giliau domėtis angelais, drakonais ir vienaragiais. Todėl tikiu, kad tai buvo atsiųsta iš aukščiau. Dėkoju Justinai, kad supažindino su būriu angelų, archangelų, įv. stichijų drakonais, vienaragiais, fėjomis (jomis ypač susižavėjau ir įsigijau kortas praėjus keliems mėnesiams), gėlių dovanomis, gamtos ir gyvūnų žinutėmis. Kartais būdavo WOW momentai, kai surezonuodavo žinutės arba peržvelgus savaitės pabaigoje-koks taiklus palaikymas iš aukščiau. Įdomi, sakyčiau, stebuklinga kelionė. Mano pusmečio korta buvo Archangelė Arielė, Taiki karė su žinute „Ačiū, Ariele, kad padedi man atstovėti savo poziciją taikiai!“. Tikrai, pusmetis buvo pilnas tranformacijų, paleidimų, suvokimų, bet dauguma atvejų išsilaikiau savo ašyje ir apsiginklavau žinojimu ir vidine ramybe. Ar pavykdavo kaskart? Tikrai Ne, bet didžiaja dalimi Taip. Labai rezonavo kortos spalvos-daaaaug geltonos (iškart pagalvojau apie Saulės rezginį, kuriame jėga, pasitikėjimas savimi, tikslų siekimas-atitinka kortos pavadinimą ir žinutę). Be kortų, labai patiko ir vis dar maloniai nustebina, greičiau, primena apie savo būvimą šalia: įv. skaičiai, ypač pasikartojantys, plunksnos, vaivorykštės, vienaragių ir drakonų paveiksliukai, užrašai-jaučiu visų išvardintų šviesos būtybių palaikymą. Labai įdomios ir praktiškos meditacijos ir seminarai apie šviesos būtybes. Jaučiu, kad per visą tą laiką paaugau visomis prasmėmis. Esu labiau savimi pasitikinti, drąsesnė. Jaučiu palaikymą. Suradau naujų draugų. Todėl labai ačiū už kartu praleistą laiką, žinias ir Angelų palaikymą per Tave. Pačių geriausių tolimesniųjų rezultatų.

Sonata:

Noriu pasidalinti savo potyriais kas vyksta dabar .
Pradedu nuo pirmos meditacijos ,per pirma meditacija praejo viskas ramei,nieko nepamaciau ,nei Angelo figūros nei vardo kas simbolizuotu nieko.Antra meditacija taip pat atsipalaidava ,apalaidavau mintis ,ir kaip tilumoje kaip silpname rūke kaip būtų ant kelio priklaupęs riterisas jį mačiau tik šonu iš toli,atrode kaip metalinė skulptūra su pakelta skraiste 90laipsniu kampu.Trečioj meditacijojviskas gerai ,atsipalaidavimas ……ir po Jusu pasakymo gal pasirodys kazkokiais ten budais….as ramei guliu ,užsimerkus ,akyse tamsu …ir kaip per koki vaizdeli visur ramu gamta ir islenda kokia pabaisa 🤦🏻‍♀️,o cia islenda kaip telefone sone, kad butu ,taip issigandau ,kad taip staigiai pasirode jis ,bet neatsimerkiau.Ir mintis is kart atejo, juk čia mano Angelas sargas. Tada dar karta pasirodė. Jis buvo kaip meditacijos paveikslėlyje tik plaukai ,antakiai,ir barzda nedidele ,baltos spalvos ,oda balta.Pagalvojau paskui kaip is vien filmo herojus ,tik niekaip neatrandu tos nuotraukos.Kai galvoju ,mintimis dekoju,rasau dekingumo dienorasti,ar medituoju vakare ,tai visad jaučiu švelnią vėsumą ant veido. Pradėjau užuosti kvapus visai kitokius nei žemiški gal sakyčiau.Namuose kelis kartus ir lauke pora kartų.Kai lauke užuodžiau tai sustojau toj vietoj kelis kartus įkvepiau ir dingo.Pradejau aplinkui žvalgytis iš kur galėjo ateiti tas kvapas???Šalia degalinė buvo ,galvojau gal tai išlipus moteris ,bet ji senyvo amžiaus ….ir vejas ne is tos puses 🤔labai įdomu.Užduodu vakare prieš miega klausima ,kad duotu atsakyma ,bet visad gaunu kažkokius baisius sapnus.Parsisiunciau keleta knygu apie Angelus ,užsisakiau kortas  apie Angelus,per pasukartojancius skaicius ka jie nori pasakyti.Susimasčiau apie mokymasi gongu mušima🤦🏻‍♀️🤔domiuosi ezoterika truputi,regresine terapija siandiena laukia ,bandau atrasti save ka noriu veikti gyvenime .Ir traukia dvasiniai dalykai.Šiandiena išgirdus tema apie Vienarages ,tai prisiminiau ,kad pries 4-5metus buvau Škotijoje ir nusipirkau maikute su užraašu ,Vienaragiai šalia tavęs(anglu kalba)…..Tada nieko nežinojau apie juos ir nk nesureikšminau….tik dabar supratau ,kad jie tada saugojo mane ir davė žinią🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️tik šiandien atėjo mintis ….Tai tiek mano išgyvenimų.Džiaugiosi,kad susikloste tokia situacija ir aš esu čia Angelų mylėtojų klube💕😇matyt taip turėjo įvykti,nes šis mano gyvenimo periodas nera lengvas ir meldžiu ,kad greičiau visa tai pasibaigtų.Greičiau išbristi iš šio etapo.Ačiū tau Justina ,kad tu esi ir neši kiekvienam gera žinią nuo Angelų, Archangelų,Drakonų,Vienaragių ir Aukšiausiųjų jėgų.Dar kartą Ačiū

Jolita:

Sveiki, noriu padėkoti Justinai už nuostabų pusmetį kartu. Už vedimą ir svarbias žinutes, kurias perteikėte per kortas. Kiekviena korta tokia svarbi ir taip teisingai kalba ❤ Ši grupė tinka visiems, kas bendrauja su angelais ir vedliais ir kas dar nebendrauja, bet ieško to 🙂 Ieško pagalbos, palaikymo, atsakymų bei paskatinimo 🙂
Laikas prabėgo taip greitai! Ir kartu atnešė tiek daug vertės ❤ Ačiū Angelams, Archangelams, vedliams ir palydovams bei Justinai, kad tuo užsiimate, suburiate bendraminčius į šiltą ratą 🙂 ❤
Linkiu visiems palaimintos dienos!
Su meile, Jolita

Ieva:

Ieva jau trečiam pusmečiui prisijungė prie Angelų klubo. Kai paklausiau jos, kas padėjo jai apsispręsti, štai kokį gavau atsakymą:

Noriu būti su angelais ir jausti jų palaikymą. Jie tapo dalis mano gyvenimo, sekmadienio rytas visada prasideda nuo pašto patikrinimo ir žinau kad 07:59 yra tas laikas kada gaunu kortą

🙂

kartais ji man patinka, kartais nelabai, bet vis tiek laukimas tapo kaip būtinybė ir nekantrumas, kas manęs laukia ateinančią savaitę. Štai taip

🙂

Daugiau atsiliepimų – spausk čia.

Leisk sau patirti Gyvenimą su angelų palaikymu! Jie tikrai visada šalia!

Pilnas mokėjimas

Mokėjimas kas mėnesį

Su meile,

Justina

Angelai visada šalia ir visada pasiruošę padėti!

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra main-1024x768.jpg