Angelų mylėtojų klubas!

Angelai visada šalia!

Tokia paprasta frazė, bet kartais taip sunku ja patikėti. Ar tiesiog prisiminti.

Nieko keisto, juk dažnai visą mūsų gyvenimą ir dar iki mūsų daugybė kartų buvo mokomi, kad gyvenimas yra kančia, kad laimė šypsosi tik išrinktiesiems, ir kad labai nedaug kas mūsų rankose.

Jei kartais atrodo, kad Angelai Tave apleido – visų pirma, apkabinu. Žinau, kad tas jausmas skausmingas. Ir antra, jei gali įsileisti bent trupinėlį tikėjimo, norėčiau priminti, kad tai netiesa. Net kai atrodo, kad žemė slysta iš po kojų, Angelai vis tiek yra šalia ir saugo, net jei mes nejaučiam.

Angelų mylėtojų klubas atsirado dėl to, kad norėjau suteikti paprastą ir lengvą būdą prisiminti, kad Angelai iš tiesų yra visada šalia.

Pagrindinė klubo idėja yra asmeninės Angelų kortos ir žinutės, kurios atkeliauja klubo nariams kiekvieną savaitę.

Angelai

Įsivaizduok: atsikeli ryte, ir randi žinutę nuo manęs:

Patikimi draugai

Ačiū, Angelai, kad apsupate mane žmonėmis, kuriais galiu pasitikėti, ir kuriuos galiu mylėti.

Angelai dažnai padeda mums per kitus žmones, o jei nuspręsi prisijungti į Angelų mylėtojų klubą, ten rasi uždarą saugią palaikančią Angelus mylinčią bendruomenę (grupę Facebooke), kuri padės Tau stiprinti savo ryšį su Angelais kiekvieną dieną.

Ši korta apie patikimus draugus yra iš Kyle Gray Angelų kaladės „Maldos Angelams“. Ši kaladė ypatinga tuo, kad kiekviena korta turi ir maldą, kurią kartodama vis labiau susijungsi su tos kortos žinute ir energija.

Gausa

Angelai nori, kad mes gyventume Gausoje. Argi nebūtų puiku ryte pašte rasti štai tokią žinutę nuo manęs (ir nuo Angelų:)

Pinigų pagausėjimas. Didesnis atlyginimas arba pakėlimas pareigose.

Sveikinimai – tavęs laukia didesnis gausos srautas! Tai tavo teigiamos koncentracijos ir ryžto veikti klausantis savo dieviško vedimo rezultatas. Ir toliau visu greičiu į priekį!

Ši korta yra iš Gausos Angelų kortų kaladės, autorė Doreen Virtue.

Mūsų Visata yra pilna Gausos. Tik mes, deja, dažnai esame įpratę jausti trūkumą, kad kažko nėra, neužteks arba tai neįmanoma. Bet mes galim tai pakeisti!

Todėl kiekvieną mėnesį netikėjimą Gausa paleidinėsime naudodami tapingo (tapšnojimo) techniką. Tai paprasta ir veiksminga praktika, kuri padės Tau švelniai atrasti ir įsileisti vis daugiau Gausos į savo gyvenimą. (Jei nežinai kas tai per daiktas, tapingo instrukcija čia. Tapingas gausai čia.)

Šviesa

Mūsų sielos pasirinko ateitį į šią Žemę labai ypatingu metu: kaip tik dabar, 2012-2032 metais vyksta perėjimas į naują Auksinę erą. Prieš tai Auksinės eros jau buvo penkios, viena iš jų –

Lemuria

Dangaus Žemėje kūrimas. Tai vyksta.

Ši korta yra iš kaladės „Dirbk su savo šviesa“, autorė – Rebecca Campbell.

Šiuo metu Žemėje vyksta didžiulis virsmas ir apsivalymas. Kiekvienas mes galime prisidėti laikydami šviesą. Taip padėsim sau, ir kartu visam pasauliui. Kiekvieno indėlis svarbus!

Todėl net du kartus per mėnesį Angelų klube darysim trumpas vizualizacijas, meditacijas arba tiesiog pratimus Šviesai laikyti (iš dalies paremtas Dianos Cooper mokymu „Naujos civilizacijos gimdymas“).

Tu gali atsiverti Angelų palaikymui, Gausai ir Šviesai.

Angelų mylėtojų klubas atveria savo duris naujiems nariams tik du kartus per metus, ir dabar yra tas laikas.

VIP narystė Angelų mylėtojų klube (2021 vasaris – liepa, šeši mėn.)

Kas įeina:

  1. Asmeninės Angelų kortos kiekvieną pirmadienį
  2. Pirmą mėnesio savaitę: Auksinės šviesos susitikimas, meditacija, vizualizacija ir pan.
  3. Antrą mėnesio savaitę: Tapingo gausai susitikimas
  4. Trečią mėnesio savaitė: Antras Auksinės šviesos susitikimas
  5. Ketvirtą mėnesio savaitę: Klausimų-atsakymų susitikimas
  6. Uždara saugi palaikanti Facebook grupė
  7. Kiti siurprizai 🙂

Nauja: MINI narystė Angelų mylėtojų klube (2021 vasaris – liepa, šeši mėn.)

Kas įeina:

Viskas tas pats kaip ir VIP narystėje, tik vietoje asmeninių kortų kiekvieną savaitę MINI narystę turintys gaus asmeninę kortą kartą per mėnesį.

Registracija naujam pusmečiui atsidarys 2021 liepą. Sek mano naujienas!

Klubo narių patirtis:

Šarūnė:

Gerda:

1181

Visada jaučiau ir žinojau, kad yra kažkas daugiau aplink mus… O išgirdus Justiną ir jos skleidžiamas mintis  – tai tik pasitvirtino, “atsivėrė“ akys. Justiną sekiau jau keletą metų – ji ir Angelai mane susirado pačiu man reikalingiausiu metu.Man patiko Justinos energija, jos energingas balsas, balso tembras  ir tikėjimas tuo, ką kalba. 
Būtent į šį trečiąjį pusmetį prisijungiau dėl to, jog jaučiau, kad man to labai reikia. Aš buvau „alkana“ kortų – ypač gausos, nes visus viešai prieinamus įrašus, kur Justina traukia kortas esu peržiūrėjusi daugybę kartų ir kortos man vis “nušvisdavo“ naujai. Taip pat tapinu kartu su Justina jau beveik 2 metus☺. Grįžtu prie patikusių įrašų vėl ir vėl. 
Justinos dėka mokausi aplink save pamatyti gausą, o ne trūkumą, apgaubti save nematomu apsauginiu šydu ar šviesos apsiaustu, nes nuo vaikystės tiesiog “sugeriu“ kitų žmonių energiją. Mokausi siųsti kitiems auksinę šviesą, nusiteikiu priimti tai, ko man tuo metu labiausiai reikia. Atkeliavus Justinos knygai „Palaikanti visatos energija“ –  pasimėgaudama perskaičiau ją visą per pirmą savaitgalį, o dabar tiesiog atsiverčiu atsitiktinį puslapį ir skaitau – visada būtent tai, ko man reikia☺ – fantastinė knyga. AČIŪKorta taip pat atkleiauja ta, kurios man labiausiai reikia, savaitės, mėnesio ir grupės kortos dažniausiai viena kitą papildo, sustiprina. 
„Kvėpuok su Šarūne“ –  dar vienas „šviežio oro gurkšnis“, puikus stabtelėjimas, dovanotos minutės sau.☺ AČIŪStengiausi pasiimti tai, kas man patiko, tiko, surezonavo, atliepė, vėl ir vėl grįždavau prie įrašų, kortų, meditacijų.
Neįsivaizduoju kasdienos be tapingo su Justina ir padėkos Angelams.  Sėkmės, energijos, naujų idėjų, ir AČIŪ tau,Justina💝
Gerda

Anoniminis Angelų klubo narės atsiliepimas:

[Kiekvieną pusmetį klube turime narių, kurie apie Angelus kalba tik klube. Jų aplinkoje niekas arba beveik niekas nežino apie šį ypatingą ryšį. Narystė kklube – puiki vieta turėti su kuo pasikalbėti jei dar nepribrendai garsiai kalbėti apie Angelus]

Taigi atsiliepimas: Angelų Mylėtojų klubas – tai ne tik kortos kas savaitę… Tai daugiau bendraminčių grupė, kurioje kalbama apie šviesius dalykus. Šis klubas yra vienas iš būdų, kur gali atrasti ir pajausti gražiąją gyvenimo pusę 🙂 Pokalbiai, meditacijos, seminarai, pasidalinimai įkvepia mano dieną, skatina pradėti gyventi LAIMINGĄ GYVENIMĄ, kurio esu verta.  ❤ Maloni bendrystė užburia ❤

Mano pusmečio korta ragino mane susikoncentruoti į savo prioritetus. Auga tai, į ką atkreipi dėmesį. Kortos atskleidė, kad esu užsisukusi „bambėjimų“ ir aukos rate. Buvau pasidavusi aplinkai, kur negatyvios mintys būdavo dienos tikslas, o gyvenimo nesėkmių fantazijos – pati aktualiausia pokalbių tema. Ir nors jaučiau, kad kažkas ne taip, nieko nedariau ir sukausi tame rate. Juokingai žavu, bet man prireikė angelų žinučių, kad atsisukčiau į savo prioritetus ir suprasčiau kokį jausmą noriu auginti savyje 🙂 Ir nors pusmečio eigoje gal būt ne kiekvieną kortą supratau, išjaučiau, skyriau pakakamai laiko, rezultatas aiškus – išėjau iš darbo, kurio sritis nebuvo mano prioritetų sąraše. Tuo pačiu pasikeitė aplinka, mane apsupo mylintys žmonės. Supratau, kad yra daugiau žmonių, kurie mato šviesesnį rytojų 😉 Dabar aš vaikščiodama miške matau gausą, o atskridus balandžiui į balkoną – nusišypsau 🙂 Ačiū, Justina, už šviesą, kuria daliniesi su mumis 🙏🙏🙏

Jovita:

Rasa:

O aš turiu taip pat kuo pasidalinti! Būčiau pasidalinusi anksčiau, bet deja visiškai neturėjau laiko, nes man jusu traukiamos kortos atima mane is šio pasaulio ir duoda veiklos 🤣 kalb apie gausos kortas kurias turiu pusmečiui ir šiai savaitei 🤣 tai žinokit, Justina, nesu gyvenime tiek turėjusi veiksmo darbe, ar pasiūlymų dirbti, kai aplink dar pilna ir kitų mano kolegų, kuriems galėtų būti siūloma ateiti padirbėti diena ar kita viršvalandžių. Aš net bijau pagalvoti kokia suma laukia manes kita mėnesį, atidirbus 108 valandas viršvalandžių🤣 Gausos Angelai tikrai mane saugo, ta pastebėjau nuo tos dienos iki pat šiol, turiu darbą, kurio ačiū dievui dar niekas neuzdare šiomis dienomis kai tas virusas keliauja aplink… Jaučiuosi labai aprūpinta ir saugi, tuo pačiu šiek tiek pavargusi bet negaliu savęs sustabdyti tuo labiau, nėra dar tokio noro buvę, kad norėtųsi tiek dirbti. 🤣
Taip pat gavau pervedimą gan nemažos sumos is darbovietės, kurioje dirbau keletą metų atgal, jie nusprendė kad buvo nedamokeje. Tai žodžiu, dėl šito kas vyksta aš esu apstulbusi! 🤷‍♀️🤗😁
Taip pat, mėnuo laiko atgal(kuom vėl neturėjau laiko pasidalinti 🤣) nutariau kad laikas gyventi sau ir mėgautis gyvenimu, tad išsikrausciau į kitą būstą ir gyvenu viena, nes jaučiau kad man to reikia. Ir neturėjau jokios baimės ar apmąstymų kad gal man to nereikia, gerai ir taip… Bet jaučiausi kažkodėl labai saugiai tai ryžausi šiam žingsniui. O tuo metu kai krausciausi ir dėliojau daiktus, radau plunksnele kambaryje, ko pas mane tikrai nerasi. Tai supratau kad angelai mane saugoja… O paskutine diena pries paliekant kambarį, radau ant žemės dar viena. Tai manau angelai davė man ženklą kad tai ką darau, darau gerai ir įkvėpė man daugiau pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis. 😊
Nuo tos dienos viskas pasikeitė, visada jaučiu kad kažkas yra su manimi, nes man tikrai sekasi viskas ką darau.
Ir tikrai, Gausos Angelams tikrai esu dėkinga🤣💰💸

Ir ačiū Jums, Justina, kad esate. 💜

Su meile,
Rasa 💜

Giedrė:

Angelų klubas mano gyvenime atsirado pačiu geriausiu laiku, t.y. kai aš pradėjau giliau domėtis angelais, drakonais ir vienaragiais. Todėl tikiu, kad tai buvo atsiųsta iš aukščiau. Dėkoju Justinai, kad supažindino su būriu angelų, archangelų, įv. stichijų drakonais, vienaragiais, fėjomis (jomis ypač susižavėjau ir įsigijau kortas praėjus keliems mėnesiams), gėlių dovanomis, gamtos ir gyvūnų žinutėmis. Kartais būdavo WOW momentai, kai surezonuodavo žinutės arba peržvelgus savaitės pabaigoje-koks taiklus palaikymas iš aukščiau. Įdomi, sakyčiau, stebuklinga kelionė. Mano pusmečio korta buvo Archangelė Arielė, Taiki karė su žinute „Ačiū, Ariele, kad padedi man atstovėti savo poziciją taikiai!“. Tikrai, pusmetis buvo pilnas tranformacijų, paleidimų, suvokimų, bet dauguma atvejų išsilaikiau savo ašyje ir apsiginklavau žinojimu ir vidine ramybe. Ar pavykdavo kaskart? Tikrai Ne, bet didžiaja dalimi Taip. Labai rezonavo kortos spalvos-daaaaug geltonos (iškart pagalvojau apie Saulės rezginį, kuriame jėga, pasitikėjimas savimi, tikslų siekimas-atitinka kortos pavadinimą ir žinutę). Be kortų, labai patiko ir vis dar maloniai nustebina, greičiau, primena apie savo būvimą šalia: įv. skaičiai, ypač pasikartojantys, plunksnos, vaivorykštės, vienaragių ir drakonų paveiksliukai, užrašai-jaučiu visų išvardintų šviesos būtybių palaikymą. Labai įdomios ir praktiškos meditacijos ir seminarai apie šviesos būtybes. Jaučiu, kad per visą tą laiką paaugau visomis prasmėmis. Esu labiau savimi pasitikinti, drąsesnė. Jaučiu palaikymą. Suradau naujų draugų. Todėl labai ačiū už kartu praleistą laiką, žinias ir Angelų palaikymą per Tave. Pačių geriausių tolimesniųjų rezultatų.

Sonata:

Noriu pasidalinti savo potyriais kas vyksta dabar .
Pradedu nuo pirmos meditacijos ,per pirma meditacija praejo viskas ramei,nieko nepamaciau ,nei Angelo figūros nei vardo kas simbolizuotu nieko.Antra meditacija taip pat atsipalaidava ,apalaidavau mintis ,ir kaip tilumoje kaip silpname rūke kaip būtų ant kelio priklaupęs riterisas jį mačiau tik šonu iš toli,atrode kaip metalinė skulptūra su pakelta skraiste 90laipsniu kampu.Trečioj meditacijojviskas gerai ,atsipalaidavimas ……ir po Jusu pasakymo gal pasirodys kazkokiais ten budais….as ramei guliu ,užsimerkus ,akyse tamsu …ir kaip per koki vaizdeli visur ramu gamta ir islenda kokia pabaisa 🤦🏻‍♀️,o cia islenda kaip telefone sone, kad butu ,taip issigandau ,kad taip staigiai pasirode jis ,bet neatsimerkiau.Ir mintis is kart atejo, juk čia mano Angelas sargas. Tada dar karta pasirodė. Jis buvo kaip meditacijos paveikslėlyje tik plaukai ,antakiai,ir barzda nedidele ,baltos spalvos ,oda balta.Pagalvojau paskui kaip is vien filmo herojus ,tik niekaip neatrandu tos nuotraukos.Kai galvoju ,mintimis dekoju,rasau dekingumo dienorasti,ar medituoju vakare ,tai visad jaučiu švelnią vėsumą ant veido. Pradėjau užuosti kvapus visai kitokius nei žemiški gal sakyčiau.Namuose kelis kartus ir lauke pora kartų.Kai lauke užuodžiau tai sustojau toj vietoj kelis kartus įkvepiau ir dingo.Pradejau aplinkui žvalgytis iš kur galėjo ateiti tas kvapas???Šalia degalinė buvo ,galvojau gal tai išlipus moteris ,bet ji senyvo amžiaus ….ir vejas ne is tos puses 🤔labai įdomu.Užduodu vakare prieš miega klausima ,kad duotu atsakyma ,bet visad gaunu kažkokius baisius sapnus.Parsisiunciau keleta knygu apie Angelus ,užsisakiau kortas  apie Angelus,per pasukartojancius skaicius ka jie nori pasakyti.Susimasčiau apie mokymasi gongu mušima🤦🏻‍♀️🤔domiuosi ezoterika truputi,regresine terapija siandiena laukia ,bandau atrasti save ka noriu veikti gyvenime .Ir traukia dvasiniai dalykai.Šiandiena išgirdus tema apie Vienarages ,tai prisiminiau ,kad pries 4-5metus buvau Škotijoje ir nusipirkau maikute su užraašu ,Vienaragiai šalia tavęs(anglu kalba)…..Tada nieko nežinojau apie juos ir nk nesureikšminau….tik dabar supratau ,kad jie tada saugojo mane ir davė žinią🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️tik šiandien atėjo mintis ….Tai tiek mano išgyvenimų.Džiaugiosi,kad susikloste tokia situacija ir aš esu čia Angelų mylėtojų klube💕😇matyt taip turėjo įvykti,nes šis mano gyvenimo periodas nera lengvas ir meldžiu ,kad greičiau visa tai pasibaigtų.Greičiau išbristi iš šio etapo.Ačiū tau Justina ,kad tu esi ir neši kiekvienam gera žinią nuo Angelų, Archangelų,Drakonų,Vienaragių ir Aukšiausiųjų jėgų.Dar kartą Ačiū

Jolita:

Sveiki, noriu padėkoti Justinai už nuostabų pusmetį kartu. Už vedimą ir svarbias žinutes, kurias perteikėte per kortas. Kiekviena korta tokia svarbi ir taip teisingai kalba ❤ Ši grupė tinka visiems, kas bendrauja su angelais ir vedliais ir kas dar nebendrauja, bet ieško to 🙂 Ieško pagalbos, palaikymo, atsakymų bei paskatinimo 🙂
Laikas prabėgo taip greitai! Ir kartu atnešė tiek daug vertės ❤ Ačiū Angelams, Archangelams, vedliams ir palydovams bei Justinai, kad tuo užsiimate, suburiate bendraminčius į šiltą ratą 🙂 ❤
Linkiu visiems palaimintos dienos!
Su meile, Jolita

Ieva:

Ieva jau trečiam pusmečiui prisijungė prie Angelų klubo. Kai paklausiau jos, kas padėjo jai apsispręsti, štai kokį gavau atsakymą:

Noriu būti su angelais ir jausti jų palaikymą. Jie tapo dalis mano gyvenimo, sekmadienio rytas visada prasideda nuo pašto patikrinimo ir žinau kad 07:59 yra tas laikas kada gaunu kortą

🙂

kartais ji man patinka, kartais nelabai, bet vis tiek laukimas tapo kaip būtinybė ir nekantrumas, kas manęs laukia ateinančią savaitę. Štai taip

🙂

Daugiau atsiliepimų – spausk čia.

Leisk sau patirti Gyvenimą su angelų palaikymu! Jie tikrai visada šalia!

Registracija naujam pusmečiui atsidarys 2021 liepą. Sek mano naujienas!

Su meile ir šviesos linkėjimais,

Justina

Angelai visada šalia ir visada pasiruošę padėti!

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra main-1024x768.jpg