Klientų istorijos

Marija dalinasi savo pokyčiais po Visatos dėsnių programos: „Kilo idėja, kad galiu dabar įgyvendinti troškimą keliauti ir pradėjau ieškoti progų. Kartu pavyko į gyvenimą prisitraukti nuostabų vaikiną ir taip išėjo, kad susiplanavom kartu praleisti savaitgalį Briuselyje, tad po keletos savaičių ten skrisiu 🙂

Marija, džiaugiamės kartu su Tavim 😉 O ką Jūs norėtumėt, kad Traukos dėsnis pritrauktų į Jūsų gyvenimą? 🙂

Su Agnese dirbom pernai vasarą ir rudenį. Agnesė atėjo pas mane norėdama pasitelkti Traukos dėsnį ir prisitraukti savo svajonių darbą, ką sėkmingai ir padarė ? Ir ne tik tai – Agnesė džiaugiasi, kad, jos žodžiais tariant – “gyvenimo lygtis sutrumpėjo nuo trijų eilučių iki pusės eilutės ir viskas atrodo daug paprasčiau”. Be to, daug kas jai sako, kad ji atrodo tokia “atsigavusi” ? Ir aš pritariu! Vos atpažinau kai pamačiau po ilgesnės pertraukos ?
Esu labai dėkinga, kad galiu dalintis šiomis žiniomis ir padėti kitiems. Life’s good ?
Tiesiog pamėginkite įsivaizduoti, kaip Jūsų gyvenimas galėtų pasikeisti, pasitelkus Visatos dėsnius ?

Anželikos žinutė dar net nepabaigus programos:

Laba diena, Justina,
Rašau, nes noriu pasidalinti savo džiaugsmu ir padėkoti asmeniškai, nes manau, kad esi tiesiogiai prisidėjusi prie šios sekmės. Net neišklausius visų 8 Visatos dėsnių šsipildė mano noras – aš šiandieną gavau naują darbo pasiūlymą! Tiksliai tokį, kokį norėjau. Neįtikėtina, bet tai tikrai veikia.
Esu labai dėkinga Tau, Justina, už tavo pamokas, už visus papildomus video, aplamai, už tai, kad darai šį darbą ir labai paprastai mokai gana sudėtingų dalykų. Ačiū Tau! Nekantriai laukiu sekančių pamokų.
Pagarbiai
Anželika

Ar norėtumėt turėti asmeninę navigacijos sistemą, kuri padėtų Jums aiškiai suprasti, ko norite, ir ką daryti, kad tai gautumėt greičiausiu ir lengviausiu būdu??? Šią navigacijos sistemą mes visi turime, o ši Visatos dėsnių programa padės Jums ją įsijungti, jei kartais buvote pamiršę, ir girdėti aiškiai ir garsiai nuolat. Argi nebūtų puiku turėti tokį vedlį šalia nuolat??

Visa tai gali būti ir Jūsų! Susisiekit su manim 🙂