Visatos dėsniai savo grafiku!

12898305_1028630707183662_3842525031025811079_o

8 Visatos dėsniai – savo grafiku!
Kur bebūtum, ir kada benorėtum, gali dalyvauti tada ir taip, kaip Tau patogiausia. 8 savaitės, 8 dėsniai, 8 seminarai Tavo pašto dėžėje kiekvieną pirmadienį!

Tavo gyvenimas, Tavo taisyklės! 🙂

8 Visatos dėsniai: Pagrindinis – Traukos dėsnis, kuris sako, kad panašus traukia panašų, tad mes pritraukiam viską, kas su mumis vyksta, ir galim sąmoningai pritraukti tai, ko norim (tai jau antras, Sąmoningo kūrimo dėsnis), ir nereikia savęs riboti, nes visko šioe planetoje yra GAUSA (Gausos dėsnis).

Iš viso šių dėsnių yra aštuoni. Kaip jie veikia, kaip juos naudoti, pratimai, užduotys, vizualizacijos – visa tai jums, tiesiai į jūsų pašto dėžę, kiekvieną pirmadienį!

Daugiau apie šiuos dėsnius gali peržiūrėti mano trumpuose video čia

Labai kviečiu!!! Registracija

Klientų istorijos!
Marija dalinasi savo pokyčiais po Visatos dėsnių programos: „Kilo idėja, kad galiu dabar įgyvendinti troškimą keliauti ir pradėjau ieškoti progų. Kartu pavyko į gyvenimą prisitraukti nuostabų vaikiną ir taip išėjo, kad susiplanavom kartu praleisti savaitgalį Briuselyje, tad po keletos savaičių ten skrisiu 🙂
O ką Jūs norėtumėt, kad Traukos dėsnis pritrauktų į Jūsų gyvenimą? 🙂

Su Agnese dirbom pernai vasarą ir rudenį. Agnesė atėjo pas mane norėdama pasitelkti Traukos dėsnį ir prisitraukti savo svajonių darbą, ką sėkmingai ir padarė 🙂 Ir ne tik tai – Agnesė džiaugiasi, kad, jos žodžiais tariant – „gyvenimo lygtis sutrumpėjo nuo trijų eilučių iki pusės eilutės ir viskas atrodo daug paprasčiau“. Be to, daug kas jai sako, kad ji atrodo tokia „atsigavusi“ 🙂 Ir aš pritariu! Vos atpažinau kai pamačiau po ilgesnės pertraukos 🙂
Esu labai dėkinga, kad galiu dalintis šiomis žiniomis ir padėti kitiems. Life’s good 🙂
Tiesiog pamėginkite įsivaizduoti, kaip Jūsų gyvenimas galėtų pasikeisti, pasitelkus Visatos dėsnius 🙂

Anželikos žinutė dar net nepabaigus programos:

Laba diena, Justina,
Rašau, nes noriu pasidalinti savo džiaugsmu ir padėkoti asmeniškai, nes manau, kad esi tiesiogiai prisidėjusi prie šios sekmės. Net neišklausius visų 8 Visatos dėsnių šsipildė mano noras – aš šiandieną gavau naują darbo pasiūlymą! Tiksliai tokį, kokį norėjau. Neįtikėtina, bet tai tikrai veikia.
Esu labai dėkinga Tau, Justina, už tavo pamokas, už visus papildomus video, aplamai, už tai, kad darai šį darbą ir labai paprastai mokai gana sudėtingų dalykų. Ačiū Tau! Nekantriai laukiu sekančių pamokų.
Pagarbiai
Anželika

Ar norėtum turėti asmeninę navigacijos sistemą, kuri padėtų Tau aiškiai suprasti, ko nori, ir ką daryti, kad tai gautum greičiausiu ir lengviausiu būdu??? Šią navigacijos sistemą mes visi turime, o ši Visatos dėsnių programa padės Taują įsijungti, jei kartais buvai pamiršusi, ir girdėti aiškiai ir garsiai nuolat. Argi nebūtų puiku turėti tokį vedlį šalia nuolat??

Visa tai gali būti ir Tavo! Registracija