Angelų skaičių reikšmės!

Labas!

Vienas dažniausių klausimų, kurių sulaukiu, yra

Ką reiškia nuolat matomi pasikartojantys skaičiai?

Nuolat TAVE lydinčios skaičių kombinacijos, dar vadinamos angelų skaičiais, yra priminimas iš angelų kad jie šalia ir kad jie TAVE palaiko. Taip pat kiekvienas skaičius turi su juo siejamų keletą reikšmių.

Kviečiu žiūrėti mano įrašą apie tai, o žemiau rasi trumpą atmintinę ką kuris skaičius reiškia keliais žodžiais.

Kiekvieno skaičiaus reikšmė trumpai:

Angelų skaičių reikšmės

Patiko? Pasidalink! Ačiū!

Su meile,

Justina

Angelai visada šalia!

9 komentarai apie “Angelų skaičių reikšmės!

 1. Luka

  labas, Justina! ačiū už įrašą. matau labai daug ir įvairių skaičių kombinacijas, iš pradžių dar tikrindavau reikšmes, bet galiausiai apsistojau ties nusišypsojimu kaskart pastebėjus. per dieną, įtariu, pamatau beveik kiekvienos valandos veidrodinį skaičių kaip 13:13, 11:11 ir kitus. kaip manai, ar aš gaunu kažkokią tikslesnę žinutę su šitomis kombinacijomis, ar tai tiesiog ženklas palaikymo ir paramos? ar vertėtų pasigilinti į reikšmes net jei kombinacijos yra įvairios?

  Atsakyti
  1. Justina Įrašo autorius(-ė)

   Sveikute, na nežinau net, manau eik su tuo jausmu: kai jau pribręsi kad reikia, tai ir pasitikrink, bet nereikia persistengti. Nusišypsojimas – puiki reakcija 😉

   Atsakyti
 2. Rita

  Tikrai mano gyvenime paskutiniu metu kartojasi tie patys skaičiai 2 ir 3, paguglinus jie ne per geriausiai reiškia. Dabar iš jūsų sužinojau kad tai angelų palaikymas. Visada jaučiau kad man padeda angelai. Ačiū Jums už šias žinias.

  Atsakyti
 3. Atgalinis pranešimas: Ką reiškia pasikartojantys skaičiai? 2 dalis | Justina Vasilevičiūtė

 4. Daiva

  Laba diena, ačiū Jums už šitą pamoką, man labai dažnai galvoja ir mintyse sukasi skaičiai. Dabar suprantu kodėl, ir ba bandysiu išsiaiškinti ką reiskia. Ačiū.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *