Dvi mintys apie dėkingumą

Labas!

Vasaris mano grupėje „PRADĖK ŠIANDIEN su Justina“ buvo dėkingumo mėnuo. Kasdien klausdavau savo auditorijos apie tai, už ką galime būti dėkingi šiandien: už kokį sezoną, už kokį metų laiką, už kokią dainą ir pan.

Dėkingumas padeda išlikti geroje būsenoje, o tai ypač svarbu dabar, kai aplink daug baimės ir netikrumo dėl virusų ir infekcijų. Bijodami mes niekaip nepadedam pasauliui, o jei išliekam geroje būsenoje, tada galim padėti išlaikyti ramybę, kurios šiuo metu labai reikia.

Naujausios mano mintys apie dėkingumą:

Dėkinga, kad skaitai šį įrašą! 🙂

Su meile,

Justina

Tavo gyvenimas. Tavo taisyklės!

4 komentarai apie “Dvi mintys apie dėkingumą

 1. Renata

  Sveiki. Aciu uz jusu video. Dekojimas mano gyvenime nera naujas dalykas. Kas vakara dekoju uz dalykus ar ivykiu nutikusius per diena. Jusu metodas leido dar labiau sukonkretinti dekinguma cia ir dabar. Aciu Jums 😊
  Siandien esu dekinga uz Jusu video, uz veido kauke, kuria atveze dukra ir uz skanius pusrycius.
  Grazios dienos! 😉

  Atsakyti
 2. Renata

  Sveiki,jau keletą metų vis bandau dėkingumą „įvesti“ į savo kasdienį gyvenimo ritmą,bet gana dažnai ir neigiamos emocijos paima viršų,tačiau bent jau rytais pakeliui į darbą labai prašau angelų būti šalia,padėti ir dėkoju,bet va dienos pabaigoje….gėda,bet pamirštu,eilinį kartą pažadu sau,kad stengsiuos dėkoti ir išlaikyti ramią ir dėkingą širdį.

  Atsakyti
  1. Justina Įrašo autorius(-ė)

   Sveikute, nieko baisaus, visi kartais nuslystam 🙂 svarbu kasdien pradėti iš naujo!

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *